reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
malinko tak Maja bedzie, dla chlopaka jeszcze zagadka, pomyslimy jak plec poznamy... ile jeszcze Macius musi miec ten dren? moze z nim chodzic, czy jeszcze jest slaby?

doris super, ze z dzidzia oki i znasz winowajce dolegliwosci. oj moja jakby sie nie rozchorowala to by byla u nas prawie miesiac, szczescie w nieszczesciu :laugh2:

migotka super! moze troche lyknac szczescia :happy2:

a ja wlasnie po seansie "Ugotowany", tylko patrzylam co na talerzach laduje...
 
Hej
Melduje, że jestem w domu, wypuścili mnie dziś ze szpitala, wszystko dobrze, wyniki w normie, w poniedziałek mam jeszcze jechać po wynik posiewu z szyjki. Prawdopodobnie moje stany zapalne i dolegliwości były spowodowane uczuleniem na luteinę. Moja szyjka długa 40mm zamknięta. Mój M z małolatami wrócili dziś z gór. Ale mieli super, a ja pokłóciłam się z teściową, która siedzi u nas od dwóch tygodni. Już mam dość!!!!!!!!! Szkoda słów!
Dobrze że już dobrze:-D
A tesciowa do domu nie jedzie?
 
Dziś Maćkowi zamknęli dren, jutro rentgen i się okaże, czy jest jeszcze jakiś płyn w opłucnej. Jak nie wyjmą mu dren i wreszcie będzie można go chociaż w wózek wsadzić.

A noc kiepska, mały kaslal, budził się, płakał ała, musiałam chodzić po leki przeciwbólowe.

Marynka, to wesoło będzie Maja i Gucio ale tam gdzie mieszkacie chyba nie znają tej bajki :)

Doris, super, że już w domu. A teściowa niech wyjeżdża :)

Julka, powodzenia!

Jolcia, smacznego.

Panna Migotka, ale fajnie, że mąż już czuję. U nas koniec 16 tygodnia i na razie ja czasem czuję takie jakby rozciąganie w brzuchu. Mąż jeszcze nie ma szans tego poczuć. Ale ja znów mam łożysko na przedniej stronie więc i pewnie ruchy będą później.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry