reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

agnes tak w kwietniu mam swój ślub :)
Iwonka sukienkę miałam kupioną i zaliczkowaną w dość sporym salonie, ale jak się dowedziałam o ciąży to sukienkę musiałam zmienić, bo tamta była taka typowo obcisła i miała bardzo podkreślać m.in wcięcie w tali, dzwoniłam tam i powiedziała, że wystawia ją na sprzedaż a ja żebym się pojawiła pod koniec stycznia/początek lutego tak żebym miała już jakiś brzuszek to wtedy coś dobierzemy żeby ładnie wyglądało i nie robiło efektu bezy.
Narazie nie mam z kim jechać bo każdy pracuje a w weekendy mam teraz egzaminy, wiec chyba po prostu będę musiała wziąć wolne i jechać sama.
SUPERRR!!!CIESZE SIE...CUDOWNY DZIEN BEDZIE..JAK WSPOMINAM SWOJ SLUB I WESELE TO BYLO COS PIEKNEGO..jedyne co bylo zle to za syzbko czas zlecial;)
 
reklama
Juz mi lepiej czasami mam lekkie mrowienie ust. Miałam wrażenie ze zemdleje,a w głowie świadomość żeby iść się napić. No w szoku jestm do tej pory! Zdarzały mi się kiedyś lekkie zawroty głowy ale to co było tp nawet nieozna nazwać zwrotem.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
POszłąbym z tym do lekarza..po co się zastnawiać? Może być nic a może być coś przewlekłego
 
agnes tak w kwietniu mam swój ślub :)
Iwonka sukienkę miałam kupioną i zaliczkowaną w dość sporym salonie, ale jak się dowedziałam o ciąży to sukienkę musiałam zmienić, bo tamta była taka typowo obcisła i miała bardzo podkreślać m.in wcięcie w tali, dzwoniłam tam i powiedziała, że wystawia ją na sprzedaż a ja żebym się pojawiła pod koniec stycznia/początek lutego tak żebym miała już jakiś brzuszek to wtedy coś dobierzemy żeby ładnie wyglądało i nie robiło efektu bezy.
Narazie nie mam z kim jechać bo każdy pracuje a w weekendy mam teraz egzaminy, wiec chyba po prostu będę musiała wziąć wolne i jechać sama.
NO wcięć nie będzie na 100 % :D
 
Dziewczyny i ja jestem chora :( ogromny katar uszy bolą i głowa z tyłu chyba od kataru oczywiście ból gardła się też przywlekł eh myślałam że mnie w tym roku ominie choroba.

Wysłane z mojego ASUS_T00J przy użyciu Tapatalka
 
Lila, tak robiłam i pappa i usg, wyszło prawidłowo i niepotrzebnie się zagłębiam, czytając na różnych forach, że coś może być nie tak (mój wiek) Ot, taka moja paskudna natura;(

Co do pieczarek, to ostatnio jadłam pieczone i było ok, ale np po kapuście wigilijnej rzygałam jak kot (może i lepiej) i nie jem grzybów.

Słuchajcie, ja ze swoim mężem znam się 14 lat a ślub braliśmy w listopadzie 2015 :p i w sobotę był ślub a w poniedziałek dowiedziałam się, że jestem w ciąży :D


Wszystkim chorym życzę zdrówka i szybkiego powrotu do zdrowia!!
 
Aga30+ wspolczuje no duzo teraz kobiet w ciazy choruje..ahhh a to takie meczace zwlaszcza teraz bo ratuja nas tylko domowe sposoby:/ zycze szybkiego powrotu do zdrowkaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
No chyba luty/marzec najgorszy jest....zakichana grypa .....i inne dziadostwa. Ja ostatnio sokiem malinowym sie wyleczyłam,ale ile go wypiłam w herbacie to moje. Zdrowia dziewczyny!!!
 
Do góry