reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Wiem.Wiem ale to już chyba i tak na późniejszym etapie dopiero się sprawdza. Myślę ze jak minie bezpiecznie ten pierwszy trymestr to.mój stres trochę opadnie. Z synem też tak było. Naprawdę nie umiem nad nim zapanować :(
 
Nie każda, ja nie idę. Mi lekarz mówił, że to badanie zaleca się po 35 roku życia a przed nie trzeba. U mnie kosztuje 250 zl.

Jest zalecane ale nigdy nie wiadomo co nam się przytrafi. Ja lubię to badanie przede wszystkim dlatego że dokładnie widać maluszka, jego serduszko i przepływ krwi i też płacę za nie około 250zł. Ale zawsze myślę co bym zrobiła gdyby coś okazało się nie tak. Jakaś wada lub choroba. Może jestem złym człowiekiem ale nie umiem jednoznacznie odpowiedzieć.
 
Dzwonię ich błagać o przełożenie na wcześniej tych prenatalnych. Może chociaż oni się zlituja. Chociaż argumentów brak:p
 
Ja mam usg na każdej wizycie co 2 tygodnie czyli już jutro :) doktorka mierzy ale czy akurat przezierność to nie wiem ,a prenatalne kosztuje 250 zł do 300 zł u mnie w mieście ja nigdy nie robiłam, a teraz jakoś nie wiem sama, dlatego pytałam was drogie koleżanki :-)
 
Needi na pewno nie jesteś złym człowiekiem bo każdy się tego boi. Ja tez nie wiem czy po takim badaniu i zdiagnozowaniu ciężkiej nieuleczalnej choroby zaczęła bym zastanawiać się na przerwaniem ciąży.
 
Nie ma szans na przełożenie. Jeszcze na mnie Pani nakrzyczala ze taki okres przedświąteczny i koniec roku a ja liczę ze miejsce się zwolni. Ehh ludzie potrafią być okropni. Przecież tylko chciałam zapytać czy przypadkiem nic się nie zwolnilo.
No ale Pani twierdzi ze dziecko nie będzie za duże na to badanie więc ok uwierzę jej chociaż ostatnio jak dzwoniłam mówia coś innego.
 
reklama
Do góry