reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Witam się


Ależ się dzisiaj fatalnie czuję, wymiotuje i mdli mnie paskudnie. Mdłości miałam już od początku ale wymioty dopiero od wczoraj , oby przeszły szybko bo to paskudne uczucie. Nawet dzisiaj rano podczas jazdy autem z dziewczynkami musiałam zatrzymywać i zrobić to bo nie mogłam już wytrzymać. Czuję jakby żołądek wykręcał mi się na drugą stronę:confused2::baffled:. Współczuję tym , które muszą codziennie wymiotować <Jolcia np >

Dornia
to bardzo ważne badanie lepiej pójść, mówię o samym usg <u mnie koszt 150 zł> a test pappa to już Twoja decyzja

Fazerka my mamy konflikt serologiczny i trzecie dzieciątko w drodze .... nie ukrywam bardzo się boję ...

Miłego dnia, ja tymczasem wracam do pracy
 
Witajcie :)

Mój tata ma dziś urodziny, muszę leieć robic sałatkę i babke zebrę :-) Bo mam smaka :tak:

O co chodzi z tymi prenatalnymi?? Nigdy nie miałam takich. Między 11-13 (czy 14) tygodniem lekarz musi zrobić usg żeby zmierzyć fałd karkowy i coś tam jeszcze i tylko to miałam. Czy to o to chodzi???
 
Madzia to oczywiście, że tak, to chyba każdy lekarz robi, przynajmniej powinien ale myślałam, że wy mówicie mi o tych dodatkowych pakietach itp ;-)
 
reklama
Ja też się przyznam, że myślałam że piszecie o czymś innym niż to usg genetyczne. To nam przysługuje nawet na nfz, więc nie wyobrażam sobie tego nie robić.
 
Do góry