reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

My myjemy szczoteczka z włosiem i z pastą. U nas od dłuższego czasu drzwi są super, otwiera, zamyka, ale nie pozwalam za bardzo, bo boję się o paluszki.

My lecimy w nocy na wakacje. Boję się podróży, bo z domu wyjazd ok. 1 i obawiam się nocy, jak młody to zniesie... No ale zobaczymy. Myślę, że chociaż w samolocie pospi, bo na lotnisku wątpię... Za dużo nowych i ciekawych rzeczy...
 
reklama
Czas leci..
Nikodem zaczął chodzić. Próbował juz wcześniej ale strach mu tyłek ściskał i po kroczku wybierał opcję na czterech:) wczoraj wypróbował, że można iść i bezpiecznie upaść i już teraz popisuje się non stop robiąc nawet kilka kroków a jak dojdzie tam gdzie chciał bije sobie brawo:)
Czas leci tez drugiemu synkowi. Wg lekarza pozostało nam ok 2 wizyty. Z racji skróconej szyjki wróży nam 37-38 tydz, co mnie i tak nie dziwi bo wszystkie moje dzieci z 38 tc. Gabryś zmienil się w Szymka i tak już raczej zostanie. Leży już główką w dół. Napiernicza po żebrach i wszystkim innym, jeśli sięgnie więc jeszcze ciut i rozpoczynam tarzanowanie ;)
POzdrawiam Was wszystkie cieplutko
w takim razie czekamy na Szymonka:) podoba mi się to imię:)
 
Iwona, jak to nie będzie Gabrysia? :p myślałam, że mój będzie miał imiennika na forum ;) oczywiście żartuję, Szymon piękne imię :*
 
Hej dziewczyny.
Iwona to już naprawdę z górki, chwila moment i będzie kolejny członek rodziny.:)
U nas dzin za dniem leci. Raz Filipek humor na super a czasami z rąk nie schodzi. Wyszły teraz 2, chyba jeszcze jedna dolna musi się przebić i będzie komplet. Może to przez to jest taki marudny ale czasami dni są naprawdę ciężkie bo nic go nie zadowala.
Nauczył się mnie przepychac jak mu przeszkadzam.
Oj tak drzwi to super frajda, wahluje nimi w tą i spowtorem, tylko gorzej jak je zamknie - krzyk bo jak one tak mogły.
Z mówieniem to różnie, jednego dnia mówi mamamama, baba a, ble bla, la,na cos po swojemu a innego nic. Ciekawe czemu...
Do chodzenia samodzielnego się nie garnie. Jest na etapie chodzenia przy meblach, wszystko co można pcha i idzie przy tym. Na ulicy mamy chłopca z 4 lipca to już chodzi jak stary :blink:
My na początku lipca chcemy jechać nad morze, ale ja to się strasznie boję jak nam minie podróż. Mamy problem jechać do wawy (40km) ale może co chwile będziemy robić przystanki i zamiast 5h będziemy jechać 10 ale dojedziemy :szok:.
Ja znów tylko o sobie ;)
 
reklama
Hejka!!!

Jestem, jestem i czytam, ale nie piszę :(
Częściej na FB jestem.
U nas wszystko ok. Ogólnie Ania rośnie, zęby wychodzą, noce raz lepsze a raz gorsze.

Opiekunka (Ani chrzestna) dała ciała i niestety w przeciagu miesiąca chorowała na dziwne choroby typu okres, noga, głowa, gardło przez 2 tyg i podziękowaliśmy jej. Zajmuje się Anią jak mi coś wypadnie albo mam coś do załatwienia.

Czekamy na długi weekend. Przygotowania do roczku są, już zamówiłam zaproszenia i dekoracje a do lokalu idę we wtorek porozmawiać o menu.

Buziakiiiiiiiiiiii

To duża impreza się szykuje :) u Nas rodzinnie :)

Kochane, my w nocy lecimy, więc tydzień mnie na forum nie będzie... Buziaczki dla Was i dzieciątek :*

Ale masz super :) będziesz miała dużo do nadrobienia. Udanego wypoczynku i słonecznej pogody :)

My jesteśmy z 4 lipca ale nie chodzimy. Ja małego nie trzymam za rączki i nie chodzę z nim, rehabilitantka powiedziała, żeby jak najdłużej raczkować i tego się trzymamy :)

Rozglądałam się za tymi fotelikami i nie wiem czy kupić 9-36kg czy 9-15 kg.
 
Do góry