reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Hope nie szkodzi :)

Gabrys ladne imię :)

Moj mial byc Morfeusz ale tez moj chlop sie nie zgodzil [emoji14] ale gdybym.byla w 100% przekonana ze tak chce dac synkowi to bym sie uparla i mezula nie mialby wyjścia.


W moje dziecko diabelek znowu wstąpił :O

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc Wam :)

Kamejko wspolczuje. Mam wrazenie ze niektorzy to traktuja rodzicow jako zlo. wiadomo ze nie kazdy lekarz czy pielegniarka musi byc super mila i glaskac nas po glowie ale chyba bez przesady..wypadaloby odrobine chociaz zyczliwosci i jakiegos wsparcia w tym szpitalu.

Teos wszystkiego najlepszego, duuuuzo zdrowka :* jejciu to juz rok...

Iwona Gabrys super!

Agula...moge sie tylko domyslac ze Ci przykro. Mama to chyba taka najblizsza osoba i szkoda ze takie ma podejscie. Tak jak pisaly dziewczyny, masz swoja rodzinke meza cudna corke a mama no coz....szkoda ale co poradzisz? Chociaz to musi byc mega przykre takie podejscie mamy..

Ja tam swojego Meza sie nie boje zostawiac z malym ani zadnych wyrzutow. Mezu bardzo dobrze umie sie zajac malym. Nakarmi wykapie (kapaniem on sie zajmuje nawet jak jestem), ubierze polozy spac. Bardzo dobrze sobie z nim radzi wiec wychodze kiedy potrzebuje. Dwa razy w tyg chodze na zumbe albo jakas kawka z kolezanka wiec zostaje bez problemu.

U nas w sumie bez wiekszych zmian. Maly jest cudowny, kazdego dnia jest coraz fajniejszy. Ostatnio ciagle gada po swojemu. Pieknie mowi tata [emoji5] mama nie chce powiedziec a oprocz tata mowi baba dzia dzia dada dzi dzi koko kaka a mamusi brak [emoji1] mamy dwa zabki jak na razie i chyba ida kolejne dolne bo tak wszystko pakuje do buzi i dziaselka zmienione ale zanim wyjda to sie zejdzie. My jemy blw i idzie mu bardzo ladnie. Widze postepy chociazby w trafianiu do buzi albo lapaniu w paluszki malych kawalkow.

No i hicior....5 noc z rzedu przespana od mniej wiecej 20.30-21 do 6.30 rano bez jedzenia! Dzisiaj sie obudzil raz ale dalam smoka i spal dalej do 6.30. A byly dwie noce ze spal jak susel bez mrukniecia. Ciesze sie poki sie to nie zmieni [emoji5]

Buziaczki dla wszystkich i milego dnia [emoji5]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super macie mężów, a predzej wy jesteście super, że tak ich sobie "wychowałyście". Mój małego nie przebierze (w sumie to teraz nawet ja mam z tym problem), karmić nie karmi bo Antek tylko cyc, butli nie chce, czasami zupki mu da, ale zaraz się denerwuje, bo przy Antku trzeba cierpliwości przy karmieniu. Czasami go ulula wieczorem, no i pomaga przy kąpaniu. Na spacer nie chodzi bo Antek ryczy w wózku. Wiem sama na to pozwoliłam, na dodatek okres miałam dostać w niedzielę a to już czwartek i jak sobie pomyślę o drugim dziecku to mi się słabo robi. Przy jednym pomocy nie mam, zajechałabym się. Mam nadzieje ze na dniach dostanę.
 
Miło tak poczytać co u Was [emoji3] podziwiam ze macie czas zeby tu pisac [emoji3]

Ja korzystam z chwili wolnego jak moje psotniki [emoji48] śpią i czytam pare stron wstecz .

Teosiu wszystkiego najlepszego !!!

Iwona widac ze cieszysz sie juz z synka ! Piękne imię wybrane [emoji813]️

Kamejka napewno stwierdza ze taka uroda córeczki [emoji8] co do warunków to nawet nie chce pisac bo zaraz mnie nerwy poniosą ...

Agula współczuje zachowania mamy! Jedyne co mogę poradzić to Bie przejmuj sie ! Jesteś cudowna matka [emoji813]️

Paula_dabro Wow u nas noce były cudne do 6 msc potem jej sie odmieniło ... czekam az wróća te piękne czasu przespanych nocy [emoji1431]

Asiu chyba faktycxnie przesilenie bo ja tez spalabym i spała ....

I miałam pisac jeszcze duzo duzo wiecej ale dziecię wstaje obowiązku wzywają Hihi.

Buziaki dla Was wszystkich i Waszych dzieciaków ! Miłego popołudnia !



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Super macie mężów, a predzej wy jesteście super, że tak ich sobie "wychowałyście". Mój małego nie przebierze (w sumie to teraz nawet ja mam z tym problem), karmić nie karmi bo Antek tylko cyc, butli nie chce, czasami zupki mu da, ale zaraz się denerwuje, bo przy Antku trzeba cierpliwości przy karmieniu. Czasami go ulula wieczorem, no i pomaga przy kąpaniu. Na spacer nie chodzi bo Antek ryczy w wózku. Wiem sama na to pozwoliłam, na dodatek okres miałam dostać w niedzielę a to już czwartek i jak sobie pomyślę o drugim dziecku to mi się słabo robi. Przy jednym pomocy nie mam, zajechałabym się. Mam nadzieje ze na dniach dostanę.
Mój mąż też nie jest taki super. Co prawda bawi się z Jasiem ale nie ma mowy o usypianiu czy przebieraniu. Pomaga przy kąpieli ale na spacery też ja wychodzę ale to głównie dlatego że chcę mieć trochę spokoju :)
 
reklama
Mój mąż robi dużo, bo kąpie zawsze on, przebiera i daje mleko na kolację. Bawi się itd. Aleee... Karmilby tylko mlekiem,bo najłatwiej przygotować i podać. Z karmieniem łyżeczką trzeba się postarać. Spacerki to bez celu w sumie po co, choć mu już się zmienia trochę. Rok temu latem "po co codziennie chodzić?"... Echhh... Teraz już lepiej. W sumie nie mogę narzekać. Gorzej, jak syna coś boli czy płacze, to wtedy robi się nerwowy, "bo mogliśmy zostać w domu", "daj mu mleko". Ogólnie to na każdą bolaczke dziecka dałby mleko :p
 
Do góry