reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

My też po 6miesiącu i stopiowo. Przerabialiśmy przejście z mleka ha na zwykłe w ten sposób i też tak spróbuję. Dla małego brzuszka drastyczna zmiana może być szokiem.
 
reklama
Przepraszam dziewczyny , że odpisuje teraz dopiero ale miałam zabieganą niedzielę. Najpierw jesli chodzi o "wpadkę". Nic nam nie pękło. MOgła być zbyt późno założona a nie tylko sperma niesie nasienie. zresztą co ja będę Was uczyć :) okazało się, ze na starość jesteśmy płodni jak nastolatki i wierz tu statystykom..
Iwonamaja, ja też źle synka nosiłam i dalej noszę bo jak płacze to najszybciej go złapać przodem do mnie, a jak zwiedzamy dom to noszę jak rehabilitantka pokazała czyli tyłem do siebie.
Iwona35, czekalam kiedy napiszesz. Jak zareagował mąż? A córka już powiedziałaś? Pewnie nie jednej z nas byłoby ciezko z myślą o dziecku wlasnie w tym momencie, kiedy lipcowe dzieci potrzebują tyle naszej uwagi, czasu. Ważne żebyś się trzymała w kupie i głowa do góry:) trzymam za was kciuki. I jasne że pisz nam o ciąży, o swoim dobrym/złym samopoczuciu, o wszystkim co dotyczy Nikodema i nowego dzieciatka ;)

Wy takie zapracowane, tyle ogatniacie a my tylko kupiliśmy i ubraliśmy choinkę, tzn ja ubierałam, a mąż ogarniał syna. Jejku jaki z niego zrobił sie krzykacz, jaki on jest głośny. Moje uszy chwilami nie dają rady.
córki nie wiedzą, tylko ja i mąż. Też jest w szoku ale jak zobaczył moją reakcję to nawet jeśli pomyślał podobnie to się już nie przyzna. Przekonuje mnie, że Nikodem będzie miał towarzystwo a nawet na mój płacz "wiesz co ze mną jest w ciąży" stwierdził..że bierze to na siebie (?)

Dziewczyny, które dostały już okresu, jak to u was jest? Ja dostałam, krwawiłam bardziej obficie niz przed porodem a teraz ponad 40 dni cyklu a okresu nie ma.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
ja też krwawiłam bardziej, zdążyłam mieć dwa regularne

Hej wam.:) wybaczcie ze sie.nie odzywalam ale u.mnie duzo sie wydarzylo.od porodu :)

Iwona jak mnie pamietasz odezwij sie do mnie na priv :)

Pozdrawiamy was z Adasiem :)

Postaram sie byc na biezaco ;)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
pewnie, że pamiętam :*

U nas banan fuj fuj :) rzadzi dynia :) i zupy nie dobre :)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
to mamy identycznie , bananem pluje, marchewkę uwielbia, zupy be ale lubi sok bobo frut marchew jabłko banan

Dziewczyny jak sie wasze dzieci przekręcają z plecków na brzuch to z obydwu stron? Bo moja preferuje lewa stronę i rączkę po zabawki tez glownie wyciąga lewa .... Prawa tez trzyma, ale najpierw lewa.
identycznie, głownie przez lewe ramię się przekreca na brzuch i lewą ręką łapie zabawke, lekarz stwierdził, że taki jego urok (on ogólnie jest sceptycznie nastawiony do asymetrii i twierdzi, że to nowomoda, bo nagle zrobiło się 70% dzieci z problemem neurologicznym a dziecko jak i stary może mieć już swoje upodobania stron. Wysłał nas do neurologa który wg niego nie jest od tych z naciąganych teorii, potwierdzil że jest ok
Kurcze dziewczyny, u mnie prawie 50 dzień cyklu, a okresu dalej nie ma. Do tej pory od porodu miałam tylko jeden okres, na początku listopada.
zrób test, po co się zastanawiać i denerwować bez sensu, można się później podenerwować z sensem ;)
Z Nikodemem jesteśmy dziś po szczepieniu. waga 9kg i lekarz się śmieje, że jeszcze trochę mu poza centyl wyjdzie, wzrost 72. Na pytanie, czy się obraca już na brzuch, syneczek zrobił mu wywrotkę jak na życzenie, ledwo zdążyłam ręcę wyciągnąć by go złapać. Dostał pochwałę za energiczność i ..za fontannę siku :)
 
Witam z rana :) Wy tu piszecie o zmianie mlek na 2 a my juz od prawie od 3tygodni na dwojce :) kurde u nas zawsze wszystko inaczej :) Toteczka u nas pobudka o 6 ale teraz nie spi :)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mloda dzis pobuddka o 22.30-nie wiem czemu ale zjadla, potem o 1 i dopiero 6.15 ale niestety juz na dobre [emoji17]
Ja bede chciala zmienic przy zmianie na 2 z hippa na bebiko, tylko nie wiem jak to zrobic, jak mysliciem czy najpierw pod koniec 5 mca sprobowac dac bebiko 1 i dopiero przejsc na 2 czy odrazu na 2? Mysle nad przejsxiem bo jesli bedzie wszystko ok to zaoszczedze polowe kwoty za mleko
Anka znowu zaczela kaslac i troche ma gila... Dzis robie jej inhalacje, bo na swieta zsby sie cos nie rozwinelo

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mloda dzis pobuddka o 22.30-nie wiem czemu ale zjadla, potem o 1 i dopiero 6.15 ale niestety juz na dobre [emoji17]
Ja bede chciala zmienic przy zmianie na 2 z hippa na bebiko, tylko nie wiem jak to zrobic, jak mysliciem czy najpierw pod koniec 5 mca sprobowac dac bebiko 1 i dopiero przejsc na 2 czy odrazu na 2? Mysle nad przejsxiem bo jesli bedzie wszystko ok to zaoszczedze polowe kwoty za mleko
Anka znowu zaczela kaslac i troche ma gila... Dzis robie jej inhalacje, bo na swieta zsby sie cos nie rozwinelo

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Kurczę a mój malutki Tak dziwnie harczy .nie ma kataru psikam mu woda morska odciagam ale nic nie wychodzi.
Nie wiem czy nie od suchego powietrza.

Witajcie[emoji5]
Dziś odbieram zdjęcia z sesji. Oj ciekawa jestem strasznie[emoji5]

Czytaliście co się w Berlinie stało. Masakra[emoji22][emoji22]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry