reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Przepraszam dziewczyny , że odpisuje teraz dopiero ale miałam zabieganą niedzielę. Najpierw jesli chodzi o "wpadkę". Nic nam nie pękło. MOgła być zbyt późno założona a nie tylko sperma niesie nasienie. zresztą co ja będę Was uczyć :) okazało się, ze na starość jesteśmy płodni jak nastolatki i wierz tu statystykom..
córki nie wiedzą, tylko ja i mąż. Też jest w szoku ale jak zobaczył moją reakcję to nawet jeśli pomyślał podobnie to się już nie przyzna. Przekonuje mnie, że Nikodem będzie miał towarzystwo a nawet na mój płacz "wiesz co ze mną jest w ciąży" stwierdził..że bierze to na siebie (?)

ja też krwawiłam bardziej, zdążyłam mieć dwa regularne

pewnie, że pamiętam :*

to mamy identycznie , bananem pluje, marchewkę uwielbia, zupy be ale lubi sok bobo frut marchew jabłko banan


identycznie, głownie przez lewe ramię się przekreca na brzuch i lewą ręką łapie zabawke, lekarz stwierdził, że taki jego urok (on ogólnie jest sceptycznie nastawiony do asymetrii i twierdzi, że to nowomoda, bo nagle zrobiło się 70% dzieci z problemem neurologicznym a dziecko jak i stary może mieć już swoje upodobania stron. Wysłał nas do neurologa który wg niego nie jest od tych z naciąganych teorii, potwierdzil że jest ok
zrób test, po co się zastanawiać i denerwować bez sensu, można się później podenerwować z sensem ;)
Z Nikodemem jesteśmy dziś po szczepieniu. waga 9kg i lekarz się śmieje, że jeszcze trochę mu poza centyl wyjdzie, wzrost 72. Na pytanie, czy się obraca już na brzuch, syneczek zrobił mu wywrotkę jak na życzenie, ledwo zdążyłam ręcę wyciągnąć by go złapać. Dostał pochwałę za energiczność i ..za fontannę siku :)


Dzięki:) Trochę mnie pocieszyłaś:)
Iwona, a jak będzie drugi synek to Nikodem będzie miał towarzystwo do zabawy:) Super, że mąż wspaniały.

U nas nocka bez zmian, pobudka o 5, ale ona sobie gadała a ja spałam ;) Potem zasneła o 7. Obudziła się o 8 i jeszcze nie śpi.

Te zamachy to też niestety efekt otwartych ramion pani M. I cieszmy się, że choć wtym przypadku nasz rząd był nieugięty.

Biorę się za robotę, więc zajrzę do Was tuż przed Wigilią.
 
reklama
Te zamachy to też niestety efekt otwartych ramion pani M. I cieszmy się, że choć wtym przypadku nasz rząd był nieugięty.
Dokładnie. Oprócz tych, którzy uciekali, niestety przybyło wielu zamachowców... U nas jeszcze jako tako, ale myśleliśmy o wakacjach to niewiadomo gdzie jechać...
 
Hej,

Moj sie w ogole nie przewraca, ale na przewijaku wygina sie w lewa strone tak jakby chcial sie przekrecic ale mu nie wychodzi.

Dajcie spokoj masakra co to sie dzieje. Ja to sie boje...strasza tym polskim majdanem. Jeszcze jakiej wojny nam tu trzeba :( ja to sie bardzo boje takich rzeczy.

U nas nocka w miare. W sumie normalnie,ani dobrze ani zle. Na sniadanko zjadl marchewe z bananem a dzis na obiad batat bo wczoraj troszke dalam i smakowalo :)

Zobaczcie jakie supet foto przerobione w aplikacji z telefonu. Jesli macie instagram to jest teraz moda na foto "drzewo zycia" dla mam kp. Co prawda ja juz nie kp ale fotke stara przerobilam. Ja jestem zachwycona :)

1482224118-1d1mld.jpeg


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Moja również sie nie przewraca jeszcze nawet na boku nie leży ale ćwiczę z nią, ćwiczenia mam z you tuba dla dzieci które sie nie przywracają i zaczęła bawić się swoimi stopami to duży sukces bo wogóle ich niezauważała. Teraz czekam u lekarza z nią to sie dopytam czy to normalne.
 
Dziewczyny szukam maty dla Jasia ale takiej "antypoślizgowej" tzn chodzi mi o taką matę którą mogłabym rozłożyć na podłodze i on by się na niej nie ślizgał, żeby łatwiej mu było się obracać. Myślałam o tych puzzlach ale takie puzzle musiałabym codziennie zbierać bo inaczej kot by na nich leżał a z taką matą było by wygodniej chociaż nie wiem czy są takie. Orientuje się któraś z was czy jest coś takiego? O puzzlach któraś z was pisała z tego co pamiętam:)
 
A mloda dzis pobuddka o 22.30-nie wiem czemu ale zjadla, potem o 1 i dopiero 6.15 ale niestety juz na dobre [emoji17]
Ja bede chciala zmienic przy zmianie na 2 z hippa na bebiko, tylko nie wiem jak to zrobic, jak mysliciem czy najpierw pod koniec 5 mca sprobowac dac bebiko 1 i dopiero przejsc na 2 czy odrazu na 2? Mysle nad przejsxiem bo jesli bedzie wszystko ok to zaoszczedze polowe kwoty za mleko
Anka znowu zaczela kaslac i troche ma gila... Dzis robie jej inhalacje, bo na swieta zsby sie cos nie rozwinelo

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
wiesz co Madzia ja chyba bym nie kombinowała za bardzo i zwyczajnie przestawiała na bebiko 2 bez tej jedynki wczesniej, tak na chłopski rozum oszczędziłabym jednej zmiany:)
 
reklama
Do góry