reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
BasiaJulia - na dywan to polecam Vanish do dywanów w proszku, o ile jeszcze można cosik takiego dostać. Kiedyś tym właśnie czyściam, sypiesz, wsiąka i odkurzasz.

Aga - zdrówka dla Ani. U nas też się coś przypałętało, na szczęście na razie tylko katar, mam nadzieję że damy sobie radę bez wizyty u lekarza, bo sezon grypowy to nie chcę czegoś więcej przynieść do domu.

Pochwalę się, że mój synuś nauczył się wymawiać sylabę "la" i śpiewa mi przez cały dzień. Urocze to jego "la-la".
 
BasiaJulia bardzo dziękuję, nie umiem jakoś odpisać na pw.

My co wieczorne histerie. Butla zła. A bez kolacji nie zaśnie. Oby się przeprosił z butelką :( bo wieczorami tragedia. Zmęczony już, ale wypluwa smoka. Bierze za którymś razem dopiero i usypia...
 
Hej Dziewczyny :)
Dawno tak mało nie spałam. Misio mi się podziębił i ma gila giganta. Krztusi się nim i wymiotuje. Do tego płacze histerycznie bo jest zmęczony a nie może zasnąć. Wybudzał mi co chwilę Szymonka i tak jeden płakał bo go gil męczył a drugi bo śpiący i tak na dwa głosy dawali pół nocy. Szymko usypia przy bajce więc lulając Misia opowiadałam mu bajkę o chłopczyku co uwielbiał pić herbate :) nic innego nie przyszło mi do głowy:)
W sumie to jeszcze leżę w betach ale zaraz muszę poprasować bo nie mam w co przebierać już Młodego bo wszystko ogilane ... Najważniejsze, że nie ma temperatury :) Miłego dnia Kobietki potem postaram się Was doczytać :):)

Aaaaa pokażcie swoje choinki :)
Jodelko dużo zdrówka dla Was trzymajcie sie cieplutko.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny,
No to ja się trochę teraz pożalę. Nie wiem czy kiedyś widziałeście jak pisałam na FB, że coś mam z brodawką. No więc okazało się, że to grzybica. Czerwona, spuchnięta, swędzi i piecze. Zanim doszłam co i jak to ból promieniuje już aż do łopatki. Małej niby nic nie jest, ale wymaga przeleczenia. Jakby tego było mało to mój kręgosłup totalnie odmówił współpracy. Jestem już po 3 masażach i niewiele to daje. Trzeba było nie sprzątać. Aaałłłaaaa
Dużo zdrówka dla Was.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry