reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Witajcie,
rano zobaczyłam II kreski :-D. Super. Dołączam do lipcówek. To dopiero czwarty tydzień więc do lekarza pójdę na początku grudnia. Teraz tylko zobaczyć bijące serduszko i będzie git :D.
Termin na 19.07 wg internetu.
 
reklama
Nieśmiało witam się i ja :) Wczoraj zrobiłam test i są 2 kreseczki. Mam 9 miesięczną córeczkę i chcieliśmy po roku mieć drugiego dzidziusia. Jako, że wcześniej staraliśmy się pół roku no to zaczęliśmy starania wcześniej... no i psikus...:) złoty strzał hehe :) Bardzo się cieszymy, tylko martwi mnie fakt, że 9 miesięcy temu miałam cesarkę...Termin wg internetu 16.07.2016:) Do lekarza jeszcze nie idę - najwcześniej za tydzień lub dwa :) 3 majcie kciuki za nas :)

Hi hi u naa tez złoty strzal :p
Ze starszakiem 8 miesięcy sie staraliśmy :)
 
Ja też jak się starałam to minimum pół roku. A teraz wpadka :/ no coraz więcej nas jest :) mi z Google wychodzi termin na 3 lipca więc pewnie będę czerwcowka bo przy 2 synku miałam cesarke więc teraz mam zamiar skorzystać z przywileju wyboru i zażyczyc sobie cesarki planowanej czyli pewnie gdzieś tydzień przed terminem :-) drugi syn też z czerwca ale z samego początku :-)
 
My staraliśmy się 9 miesięcy i nic nie wychodziło. W maju jakoś odpuscilam. Poszłam do pracy. Zmieniłam plany i raczej uważali smu co robimy :) tak nam wyszło uwazanie :) szok :)

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
Hej
Mnie brzuch boli dołem jakbym @ miała mieć.....noi coś jeść nie mogę ....Mdli mnie trochę.
18 idę do lekarza.....
Każdemu życie pisze inny scenariusz ....u mnie jakiś żartowniś układa :eek:
 
kari21 będąc w pierwszej ciąży panicznie bałam się cesarki bo moja siostra miała i miło tego ani ja ani ona nie wspominamy. Patrząc na nią aż serce człowieka bolało. Chciałam rodzić naturalnie i udało mi się. Oby w tej ciąż też się udało.

anulka88k ja też zaszłam w ciążę dopiero jak odpuściłam starania
venicee dasz radę! Ile lat mają Twoje starsze dzieciaczki?
 
Hej, witam się profilaktycznie bo widzę, że dyskusja się rozwija i potem może być ciężko dołączyć :)

Jeśli moje przeczucia się sprawdza, będę mamą pod koniec lipca.

Szczególnie witam Hope, znamy się jeszcze ze styczniowek 2014 :)
 
Ewelinka ja pierwszego radzilam sn a drugiego miałam cc. I definitywnie lepiej wspominam cc. Bardzo szybko doszłam do siebie. Na następny dzień po byłam już w domu a 2 dni później biegają już normalnie po schodach w swoim domu. Polog był krótki i lekki... a po sn to był koszmar. Nie wspominając jakim koszmarem był sam poród który trwał ponad 20 godzin to potem naciete krocze utrudnialo siadanie jeszcze przez miesiąc. Bardzo obficie krwawilam, źle sprawdzono mi łożysko i zostawiono cześć w środku tak że po 2 mies krwawienia dostałam mega krwotoku. Brrr.... tak że każdy ma inne doświadczenia :-D jeszcze jest jedno co mnie przekonuje. Znam dzień i godzinę. Drugiego syna urodziłam 3 dni po terminie a już od 3 tyg chodziłam jak na szpilkach i czekalam :-)
 
reklama
Do góry