reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Hej.pisze dopiero dzis,bo jak pisałam wczesniej we wtorek miałam wizytę u gin..nic nie bylo widac,tylko endometrium szerokie..beta z krwi wtorkowa 242..ale tak lekarz twierdzi,ze to raczej slaba ciaza albo bardzo mloda..w każdym badz razie raczej mam sie spodziewać krwawienia..do dupy to wszystko...ale za Was trzymam kciuki,pozdrawiam..
 
Hej.pisze dopiero dzis,bo jak pisałam wczesniej we wtorek miałam wizytę u gin..nic nie bylo widac,tylko endometrium szerokie..beta z krwi wtorkowa 242..ale tak lekarz twierdzi,ze to raczej slaba ciaza albo bardzo mloda..w każdym badz razie raczej mam sie spodziewać krwawienia..do dupy to wszystko...ale za Was trzymam kciuki,pozdrawiam..

Idź do innego lekarza...
 
Witam wszytskie nowe ciezarowki :-)
Angela ja na sama myśl o parowkach mam odruchy wymiotne....jedyne na co mam teraz ochote to kanapka z wędlina/pasztetem pomidorem, cebula i ogromna ilością soli i pieprzu.

patrycha to straszne co ten lekarz mowi....idz koniecznie do innego.

anulka88 spotkała Was miła niespodzianka :-)

Ja mam strasznego dola...bez powodu....chce mi sie plakac i jestem jakas przybita. Do tego corcia mnie wola ciagle do zabaw a ja jedyne czego teraz chce to przelezec cały dzien w lozku.
Pierwsza ciaze znosilam o wiele lepiej....oby szybko sie to ustabilizowało bo inaczej oszaleje
 
Witam wszytskie nowe ciezarowki :-)






Ja mam strasznego dola...bez powodu....chce mi sie plakac i jestem jakas przybita. Do tego corcia mnie wola ciagle do zabaw a ja jedyne czego teraz chce to przelezec cały dzien w lozku.
Pierwsza ciaze znosilam o wiele lepiej....oby szybko sie to ustabilizowało bo inaczej oszaleje

Oj mam tak samo....dool i muł. ..
 
Dzieki dziewczynki za wpisy tak Se myślę,ze odczekam troche i zobaczę,co mam byc to będzie..a wy juz widzialyscie swoje pęcherzyki?
 
To jak chyba w ciazy nie jestem jak Was czytam. Mnie nic nie boli żadnych tam specjalnych bolaczek nie mam. Jestem normalnie naładowania energią więc chyba jakas urojona mam. Ne byłam na becie ani uwag więc sam test sikany to niewiele
 
reklama
To jak chyba w ciazy nie jestem jak Was czytam. Mnie nic nie boli żadnych tam specjalnych bolaczek nie mam. Jestem normalnie naładowania energią więc chyba jakas urojona mam. Ne byłam na becie ani uwag więc sam test sikany to niewiele

To się ciesz że tak znisisz:)
 
Do góry