reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
julka, panna_migotka gratuluję ząbków, też bym już chciała mieć to za sobą ale ząbków ani widu ani slychu tylko ciągłe jęki.

Basiajulia - my używamy na dwór krem babydream ale moim zdaniem słaby jest, młodemu i tak od mrozu robią się czerwone i suche policzki wiec w domu smaruje mu kremem latopic. Jak nie ma mrozu niczym nie smaruje i policzki ładne.

Wczoraj i dzisiaj dałam młodemu kawałek jabłka do siateczki do owoców i tak mamlał i mamlał że zjadł całość. Nie chciałam jeszcze nic mu dawać do jedzenia tylko go czymś zająć ale jak zjadł wczoraj i nic mu nie było to dzisiaj tez dostał. Jutro może marchewkę mu dam.

Dzisiaj byliśmy u córki w przedszkolu na ubieraniu choinki, także młody miał dużo wrażeń, kilka mam ponosiło go na rękach, duży hałas i występy dzieci. Ciekawe jaka będzie noc po takim intensywnym dniu. Narazie śpi ale zazwyczaj szaleństwo zaczyna się po północy.
 
Witam
My dzisiaj na szczepieniu byliśmy malutka super zniosła za 6t znowu
Ale za to uplakala się na rehabilitacji nie lubi się przewracac oczywiście dowiedziałam się ze źle ja noszę ogólnie to wywnioskowalam z słów Pani rehabilitantki ze wszystko robię źle

W środę neurolog powiedziala ze ma to napięcie wzmożone w rękach ale może jej to pomoc przy siadaniu ale przeszkodzić właśnie przy przewracaniu ze kiedyś z takim czymś nigdzie nie odsylali dziecka do specjalisty
 
Iwonaimaja, a do kogo chodzicie? My termin na styczeń. Wzięliśmy wizytę prywatną i jest ok, ale idziemy i zobaczymy. Gdybyś kiedyś potrzebowała, to mam namiary na tego, co u nas był, super facet, super podejście i sam powiedział "ja mogę i co tydzień przychodzić, ale takiej konieczności nie widzę, bo rozwój prawidłowy".
 
Pani Edyta do dziecka ma podejście tylko do matki gorzej

Czasami to mi sie wydaje ze wszyscy lekarze jakoś tak źle rodziców traktują do dzieci są super ale z rodzicami nie za bardzo

Moja gorączki dostała chyba po tym szczepieniu
 
Witajcie[emoji5][emoji5]
Aż trudno mi uwierzyć ze do wigili został tylko tydzień.

Ogólnie jest teraz dla mnie ciężko okres mam nadzieję ze niebawem się to zmieni bo nie powiem czasami jest ciężko.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny :)

My dzis w domu. Choinkę ubieramy :)
Ania w nocy srednio spała. Ciągle próbuje przez sen kulać się na bok. Masakra. W dzien mało się kula.

Jutro jedziemy zobaczyc cięzarowki coca coli. Mają być atrakcje itp. :)
 
Witam
My dzisiaj na szczepieniu byliśmy malutka super zniosła za 6t znowu
Ale za to uplakala się na rehabilitacji nie lubi się przewracac oczywiście dowiedziałam się ze źle ja noszę ogólnie to wywnioskowalam z słów Pani rehabilitantki ze wszystko robię źle

W środę neurolog powiedziala ze ma to napięcie wzmożone w rękach ale może jej to pomoc przy siadaniu ale przeszkodzić właśnie przy przewracaniu ze kiedyś z takim czymś nigdzie nie odsylali dziecka do specjalisty
Moj tez tak strasznie plakal jak go neurolog badala. Mi tez powiedziala ze zle nosze, nie przodem do siebie tylko plecami. Ale no nie przesadzajmy...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry