reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Iwonaimaja nie przejmuj się jak lekarz Ci zwraca uwagę, to z troski o dziecko. Mi też ostatnio powiedział że źle noszę bo nie powinno sie dziecka przodem do siebie tylko pleckami, rękę trzymać pod kolankami tak że pupa ma wisieć niżej. Ja sobie tego typu rady bardzo cenię bo lekarz to najlepsze źródło wiedzy. Kazał też nie wkładać swoich palców w rączki dziecka i podwijać rękawy, tak by zanikał odruch zaciskania piąstek.
 
Widziałam właśnie ten Twój post i sobie go skopiowałam i zapisałam, także dziękuję, już mam :)



Alee fajnieee :) gratulacje ząbeczka.

My dziś byliśmy u lekarza, teoretycznie z wynikami badań. Ale laboratorium się pomyliło i zrobili badanie na Salmonellę zamiast na gronkowca no więc muszę badanie powtórzyć.
Natalka nadal za mało przybiera, przez ostatni miesiąc tylko 200 g. Zapadła decyzja o dokarmianiu, mamy zaleconą kaszkę Sinlac. Podawać mam po karmieniu piersią na dopchanie brzuszka;) daliśmy dziś pierwszy raz i smakowało. Także cieszę się ze zjadła i mam nadzieję że na tej kaszce trochę przybierze. Jeśli nie, to czeka nas szpital :(
Tez dajemy Sinlac ale nasza po niej ma zaparcia bo faktycznie zapycha ale jest bardzo smaczna i ją uwielbia.
 
A u nas gile po kolana że tak brzydko powiem. Ciężka noc, a przy każdym zciąganiu i kropieniu sterimarem krzyk niesamowity, jakbym mu straszną krzywdę robiła. Nie wiem czy na spacer wychodzić, piękne słoneczko, ale mroźno, może to dobrze i wymrozi ???
My ostatnio z katarem spacerowałysmy[emoji64]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie w sobotni wieczór.
Pola śpi na raczkach więc mam chwilę żeby napisać.
W czwartek bylismy na szczepieniu . Polcia waży 8,5 kg i ma 70 cm. Szczepienie zniosla dzielnie i po tez wiekszych klopotow nie było.

Co do mężów mojego tez ciagle nie ma, a co gorsza jak jest to sam z córką nie zostanie. Woli sprzątać, zrobić zakupy itp niz zostac z małą sam na sam. Z synem tez tak było dopiero jak zaczął chodzić to sie zmieniło. Moja mama chora wiec nie ma szans na pomoc aa teściowa jest raz gora dwa razy w tygodniu.

Co do jedzonka to moja Pola je tak ok 100 ml nie wiem czy to dużo czy malo, ale tak je. Mleko kazda butla pusta a kleiki tez tak jak jej zdrobie.

Gotuje jej sama dzis jadla zupke z indyczkiem,ziemniakiem, marchewka, seler , pietruszki i odrobiną buraczka czerwonego.

Chce kupic brokuła i groszek ale teraz to wszystko z zagranicy wiec chyba kupie mrożone. Co myślicie o mrozonkach?

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Coś na miły wieczór
Screenshot_2016-12-17-18-05-37.png


Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • Screenshot_2016-12-17-18-05-37.png
    Screenshot_2016-12-17-18-05-37.png
    78,6 KB · Wyświetleń: 417
Mrozenie to dobra forma przechowywania żywności.

Mój syn znowu popołudniu mleka nie chciał, ale kaszkę wsunął całą. Chyba w standardzie przejdziemy na dwa posiłki łyżeczkowe.

U mnie właśnie mąż bawi się synem, ja mam relaks w wannie :)
 
Zazdroszczę wanny... :rofl2:
Ja dziś nie będę pisać co mały robi, bo jak napiszę to przestanie to robić. Wiemy o czym mowa :)

Mąż dziś na wigilii firmowej, więc jestem sobie sama :) Za to, że mógł bez problemu wyjść zażyczę sobie w rewanżu masaż pleców, bo jestem obolała strasznie.

Milego wieczoru! Niech maluchy zasną i śpią do rana :)
 
reklama
Hejka,

Ja dzisiaj od rana w ferworze walki ;).rano zakupy, pozniej szybki obiad i mycie okien, teraz sprzatam i juz mam dosyc ale musze to ogarnac wszystko bo jutro jedziemy do mojej kolezanki u ktorej mieszkalismy rok, bardzo milo wspominam ten czas wiec bardzo sie ciesze ;) chcialam jeszcse ubrac choinke i zrobic ciasto, powiesic karnisze i firanki no i mialam plan na przytulaska bo juz sie stesknilam za tym i jakos tak potrzebuje malzonka, ale znajac zycie to bobas bedzie buszowal dopoki mi sie nie odechce i nie padne[emoji14]

Chcialam jeszcze zrobic pierniczki ale nie wiem kiedy :(

Milego wieczorku

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry