reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Witaj Olcia :)
Zapraszam do napisania mi prywanej wiadomosci z danymi do lipcowej listy mam :)



Wszystkiego dobrego dla starszakow, dla nas i dla naszych polowek z okazji Mikołajek :) :) :)
 
reklama
Witajcie :)

Ja też już chce drugi trymestr i to taki zaawansowany... Bo w ciąży z Ami to dopiero w połowie drugiego trymestru zaczęłam czuć się dobrze... także LUTY PRZYBYWAJ!!

Co do płci to jak któraś z Was napisała ważną jest jakość sprzętu ułożenie dzidziusia i lekarz... My przy Ami dowiedzieliśmy się właśnie na genetycznych badaniach w 12 tc. Miesiąc później na tym samym sprzęcie inny lekarz robił usg i mówił że za wcześnie ze to nic jeszcze nie widać.

Miłych Mikołajek życzę:)
 
Wszystkiego dobrego dla starszakow, dla nas i dla naszych polowek z okazji Mikołajek :) :) :)
dziękuje i też Wszystkiego Dobrego dla Was

moja połówka dzisiaj urodziny ma a wczoraj miała Maja

my zaraz do kościoła idziemy bo Majka ma dzisiaj święcenie medalików a wieczorem na hokej dzisiaj rzucanie misiów
 
dziękuje i też Wszystkiego Dobrego dla Was

moja połówka dzisiaj urodziny ma a wczoraj miała Maja

my zaraz do kościoła idziemy bo Majka ma dzisiaj święcenie medalików a wieczorem na hokej dzisiaj rzucanie misiów


Sto lat dla połówki :) ja dziś też świętuje urodZinki :)

Dla Mai także sto buziaczkow:)
 
witajcie w słoneczna niedziele ;-) dziś pospalam 12 godzin. standardowo mdłości i wstręt do jedzenia, ale chyba już się do nich przyzwyczaiłam :p
 
reklama
olcia najlepszego ;-)
dziewczyny staram się nie narzekać bo długo starałam się o maleństwo ale już nie wiem jak mam funkcjonować. mdłości męczą mnie cały dzień a nawet w nocy, próbowałam chyba wszystkiego migdały, imbir, miętowa herbata, cola i nic. macie jeszcze jakieś sposoby? bo spadam z wagi a do jedzenia to zmuszam się żeby cokolwiek przegryzc. to straszne, bo jestem osobą która uwielbia jeść i uwielbia kawę i póki co i jedno i drugie odstawiłam..
 
Do góry