reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Dziewczyny jak to jest z tym usg w ciąży?
4.12 miałam prywatnie robione,
9.12 mam wizytę u ginekolog, u której chce prowadzić ciążę i będę miała usg
22.12 muszę iść ostatni raz prywatnie po zwolnienie i wynik cyto i kolejne usg.

Tego 9.12 nie chce mówić gin ze już byłam prywatnie bo wiem jak zareaguje.
Czy będzie to bezpieczne wszystko?
 
reklama
Witam z rana
i kolejny tydzień rozpoczęty
ja też już chcę II trymestr choć już mdłości tak jakby mijają a tak to chciałabym już poczuć pierwsze ruchy
 
Witajcie dziewczyny :)

Błękitna_Orchidea tak jak pisze madziolina_p usg jest bezpieczne :)

Ehhh te wymioty chyba nigdy nie minął :( juz praktycznie tydzień czasu bylo ok.. az tu nagle wczoraj wieczorem weszlam do kuchni spojrzalam na garnek z rosolem i pobieglam do wc :/ chyba z 15 stalam nad kibelkiem :/ :/ :/
 
witajcie ;-) u mnie podobnie chociaż nie wymiotuje, ale mdłości od rana do wieczora a nawet w nocy, także nie chcą mnie opuścić ;-)
 
A ja właśnie dzwoniłam się umówić i niestety prawdopodobnie będzie już za późno na genetyczne bo dostępna wizyta jest dopiero na 04.01 a to już będzie jakoś 14 tydzien. Powiedziała ze moze byc tak ze dzidzia będzie już za duża na badanie:(
 
Cześć dziewczyny :) Mikołaj wczoraj przyniósł mi poduszkę taka do spania dla kobiet w ciąży i jednocześnie do karmienia podobno też się przydaje. Dziś pierwsza noc przespana na niej i jestem zadowolona. Mój problem to głownie to, że spałam zawsze na brzuchu, a dzięki niej przespałam cała noc na boku. Ale nie myślcie, że ten Mikołaj taki domyślny :) pojechałam z mężem do smyka i sama oczywiście sobie wybrałam... A jaki dylemat był jak widziałam takie ładne z różem :) które by pasowały dla córeczki :) ale nie mogłam w razie czego skrzywdzić synka wiec wybrałam neutralne. Ewel1984 to super który to będzie tydzień u Ciebie 22 grudnia? Ja wizytę mam jutro! Ale się cieszę ;) a genetyczne pewnie w styczniu na początku.
 
u mnie wizyta dopiero za tydzień 14.12 i wtedy się będę umawiała na genetyczne
olciak właśnie nie wolno przekroczyć 13t6d a nie da się wcześniej umówić?
 
reklama
Do góry