reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Agula, mój w wózku zazwyczaj zasypia po chwilowym marudzeniu, więc nie ma problemu z leżeniem na płasko. Niestety już się nie mieści do głębokiego i w tym tygodniu przenosimy się do spacerówki. Przynajmniej tyle, że rozkłada się praktycznie na płasko.

Flammie, fajne pomysły na prezent. Lubię takie własnoręcznie robione i od serca :)
 
reklama
Witajcie wieczorkiem;-)
co do słoiczków też im nie wierzę niestety,warzywa ze sklepów są jakie są ale i tak i siak nie uchronimy dziecka przed wszechobecną chemią;-/ na początku też postaram się o swojską kurę czy królika jak zacznę robić zupki, a na wiosnę mama posadzi warzywka ale też mieszkam powiedzmy w okolicach Krakowa i powietrze mamy niezaciekawe więc co z tego że te warzywka bedą z pięknego ogródeczka jak w ziemi jest co jest;-/ na to nie ma złotego środka niestety;-)

Toteczka super je mała;-) ja mojej też ciągle zgarniam z brody i siup do buzi zpowrotem;-)
Flammie bardzo fajne pomysły na prezenty,wyobraź sobie że ja właśnie od wczoraj tworzę taki kalendarz ze zdjęciami małej dla dziadków-ciągle mi coś się kasuje,ucieka,przełącza....może do końca roku coś stworzę;-)a na przyszły rok to już w ogóle będzie super bo będe miała zdjęcie małej z każdego miesiąca;-)
Agula moja zazwyczaj spi na spacerze więc jej wszystko jedno;-)
Wczoraj bylśmy u znajomych i mała w obie strony,(około 70 minut w jedną stronę) przespała;-)

pozatym robi taki cyrk przy jedzeniu że mi też dziecko chyba ktoś podmienił-nie chwyci butelki ani piersi tylko drze się w niebogłosy i szuka buzią tak jak jest głodna i to z takimi mega nerwami,nic ją nie uspokaja,trwa to ok 20 minut po czym się w coś zassie,zje i zasypia;-////////

Pytałyście o Lalę -taka szmaciana,
IMG_20161203_182426.jpg
bardzo jej przypadła do gustu;-)
 

Załączniki

  • IMG_20161203_182426.jpg
    IMG_20161203_182426.jpg
    114,9 KB · Wyświetleń: 525
Witajcie wieczorkiem;-)
co do słoiczków też im nie wierzę niestety,warzywa ze sklepów są jakie są ale i tak i siak nie uchronimy dziecka przed wszechobecną chemią;-/ na początku też postaram się o swojską kurę czy królika jak zacznę robić zupki, a na wiosnę mama posadzi warzywka ale też mieszkam powiedzmy w okolicach Krakowa i powietrze mamy niezaciekawe więc co z tego że te warzywka bedą z pięknego ogródeczka jak w ziemi jest co jest;-/ na to nie ma złotego środka niestety;-)

Toteczka super je mała;-) ja mojej też ciągle zgarniam z brody i siup do buzi zpowrotem;-)
Flammie bardzo fajne pomysły na prezenty,wyobraź sobie że ja właśnie od wczoraj tworzę taki kalendarz ze zdjęciami małej dla dziadków-ciągle mi coś się kasuje,ucieka,przełącza....może do końca roku coś stworzę;-)a na przyszły rok to już w ogóle będzie super bo będe miała zdjęcie małej z każdego miesiąca;-)
Agula moja zazwyczaj spi na spacerze więc jej wszystko jedno;-)
Wczoraj bylśmy u znajomych i mała w obie strony,(około 70 minut w jedną stronę) przespała;-)

pozatym robi taki cyrk przy jedzeniu że mi też dziecko chyba ktoś podmienił-nie chwyci butelki ani piersi tylko drze się w niebogłosy i szuka buzią tak jak jest głodna i to z takimi mega nerwami,nic ją nie uspokaja,trwa to ok 20 minut po czym się w coś zassie,zje i zasypia;-////////

Pytałyście o Lalę -taka szmaciana,Zobacz załącznik 786215 bardzo jej przypadła do gustu;-)
Ale cudna dziewczynka[emoji8] czarnulka.
 
Agula moj od 3 miesiąca jezdzi w spacerowce :) :) nie lubil w ogole gondoli.
Co do jedzonka to w sloikach jest ta sama marchewka ktora kupilabys na bazaru z tym ze przetworzona przez kogos innego a nie przez Ciebie plus onne rzeczy dodane niz Ty bys dodała.


Aga zdrowka dla Was!!!!


Julka moj ostatnio zachowywał sie identycznie jak Twoje dzieciatko.. masakra.. do tego potrafil sie budzic co godzine!!! ... myslalam ze padne.. zapominalam jesc a efekty sa takie ze juz drugi raz mega slabo mi bylo i przez dłuższy czas nie moglam dojsc do siebie...


Flammie super pomysły!!!! A z dziecmi to zalezy w jakim wieku sa, napisz w jakims to jakies drobnostki wspolnie wymyślimy.


Asia cudna cora ♡



Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej.
Jestem dziś pierwsza ;) Wszystkie śpicie? Ja bym pospała, ale cóż, o 6.30 dzień się zaczyna i to i tak dobrze, że dziś nie wcześniej.
Asia i Julka - gdzie mieszkacie pod Krakowem? Ja z Krakowa :)
Prezenty - widziałam fajne książeczki z puzzlami w środku w Tesco - to może dla tej 3-latki, rewelacja też taki miś do malowania - jest komplet pisaków i dziecko sobie samo ozdabia. Nie wiem tylko czy można potem wyprać i znów ozdobić (miś też z Tesco, a w Empiku były kiedyś takie skarbonki).
Jeszcze są takie książeczki z naklejkami dla 3-latki super, można sobie dekorować ubranka itp. Albo takie, co się maluje makijaże. Na chłopcach się nie znam ;)

Ja w tym roku mam takie prezenty: doppel hertz dla rodziców, świeca pachnąca dla babci, encyklopedia ptaków dla siostry, saga Wiedźmin kolekcjonerska dla brata (tu się składamy), dla męża najprawdopodobniej mata do puzzli. Brakuje mi prezentu dla siostry - jest pielęgniarką, jeżeli się nie określi co chce to myślałam o kosmetykach z tołpy, ona używa naturalnych.

Sara dostaje ostatnio raz w tygodniu coś, więc nie wiem czy coś znajdzie pod choinką ;) w ogóle to muszę przystopować, ale co zrobić jak co rusz takie piękności...? Nie chcecie wiedzieć, co mój mąż powiedział, jak mu powiedziałam, że absolutnie musi mieć poduszkę w kształcie korony.... ;)

A któraś ma może lalkę metoo?
 
Ostatnia edycja:
Musze przejsc sie po sklepach i zobacze co znajde :)

Piszac o tych prezentach zapomnialam dodac, ze wydrukowalam kartki swiateczne z naszymi zdjeciami :)

Maly zasnal zgodnie ze swoim nowym rozkladem 0:30 i spi jeszcze. Czas chyba na pobudke, zeby mu tak nie zostalo.. Ma ostatnio jakiegos fisia na punkcie przekrecania sie na brzuch. Przekreca sie albo probuje doslownie wszedzie. Zasypia i spi na boku, czesto z tego boku sie przekreci, ale odkrecic sie juz nie moze i wybudza sie i steka zaspany na tym brzuszku. Spi w takiej dziwacznej pozycji - na boku z glowa odchylona do tylu - na banana. Mnie cieszy, ze na tej nie splaszczonej stronie spi, ale zastanawiam jakim cudem to moze byc wygodna pozycja.
 
reklama
Hej :) U nas dopiero pobudka. Mnie az głowa boli od spania..:/

Po takim weekendzie muszę odpocząć..ale postaram się zebrać sily chociaż na godzinkę spacerku.
Co do prezentów to na razie na Mikołajki kupiłam siostrzenicy, narzeczonego już dałam słuchawkę bluetooth do pracy.
U nas losy od strony narzeczonego w tym roku i wylosowalismy jej siostrę z mężem. Ale nie mam głowy..tyle wydatków [emoji37]

Fajnie ze niektóre z was mają już prezenty z głowy :)

Dziewczyny. Takie pytanie. Częściej zaglądacie na Facebooka cy tutaj?

Ja szczerze mówiąc czasem nie mam sily tutaj pisać i pomyślałam że może zrobimy grupę zamknięta na fb?! Co wy na to? Pomyśl ściągnięty z innych grup(moja siostra z czerwcowek :p)

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry