reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

No jak podliczylam to mam okolo 20 osob, ktorym jakis drobiazg musze sprezentowac, bo kazda z tych osob cos zawsze ma dla nas. Do tego pare jeszcze kartek swiatecznych do wyslania.. Maz ma 4 pary ciocia-wojek, z kazdej pary ma po min 3 braci-siostr ciotecznych i wiekszosc ze soba zzyta.

W srode idziemy odwiedzic polozna, ktora prowadzila nam ciaze, wiec dla niej tez bedzie kartka i czekoladki :p
 
reklama
Mam takie same zdanie. Kupić lalkę za ponad 100 zl bo modne? Bezsensu..
Oczywiście to tylko moje zdanie :)

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
Bez sensu kupować to, co modne z tym się zgadzam. Np. zupełnie nie rozumiem fenomenu żyrafy Sophie, a Wy?
Super, że dzielimy się pomysłami na prezenty, bo z tym jest zawsze problem. Dużo osób ma takie marzenia, że trudno je zrealizować - mój mąż chce samochód za 100 tys. (ha ha ;) ).
A mnie to wszystko cieszy, ktoś przecież myślał o tym, co moze się mi spodobać.
 
Ja w tym roku daje mojej mamie i babci, tesciom i dziadkom Meza zdjecie Franka w jakiejs fajnej ramce i do tego w kiku kupilam takie fajne zestawy na ciasteczka w tym jest tekturowa podstawka ze sciankami z motywem swiatecznym przeswitujacy woreczek wstazka do zawiazania i karteczka od kogo dla kogo i tam planujemy wlozyc po kilka pierniczkow i dac najblizszym. Wg pomyslu na nasza rodzinna tradycje bedziemy piec sami na poczatku te pierniczki i to bedzie prezent od Frania dla dziadkow wujkow i cioć ;) a jak podrosnie to bedzie je piekl i ozdabial z nami w kazde swieta bedziemy je pakowac inaczej i mysle ze do pewnego wieku bedzie mial z tego frajde tzn fajnie by bylo.

U nas nie ma malych dzieci na wigilii wiec nie ma problemu z prezentami. maz ma chrzesnice i jej kupilismy myszke mini cos w podobie do szczeniaczka uczniaczka tylko rozowa myszka mini a jej bratu zestaw do robienia pizzy z play doh.

U mnie w tym roku wpadlismy na pomysl z losami wiec mamy do kupienia tylko trzy prezenty z czego jeden jest do mojego M bo maly go wylosowal :D swoja droga bylo to zabawne bo wsadzilismy mu lapke do worka z losami i faktycznie zacisnal raczke na jednej karteczce z imieniem swojego tatusia. Wiecej prezentow nie robimy. Damy zdjecie i pierniczki i wystarczy. Kiedys bardziej sie staralismy ale bylo pare przykrych sytuacji u M w domu i stwoerdzilam ze nie ma sensu jak ja mam sie starac a ktos ma mi robic przykrosc z tego powodu. U mnie w domu jest inaczej dlatego sa losy i cala ta zabawa. Malemu kupilismy szczeniaczka uczniaczka a sobie wzajemnie nie kupujemy nic. Wolimy ta kase przeznaczyc do domu na jakis mebel lub cos do wykonczenia bo to nam jest bardziej potrzebne :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bez sensu kupować to, co modne z tym się zgadzam. Np. zupełnie nie rozumiem fenomenu żyrafy Sophie, a Wy?
Super, że dzielimy się pomysłami na prezenty, bo z tym jest zawsze problem. Dużo osób ma takie marzenia, że trudno je zrealizować - mój mąż chce samochód za 100 tys. (ha ha ;) ).
A mnie to wszystko cieszy, ktoś przecież myślał o tym, co moze się mi spodobać.

A moja akurat kocha swoja zyrafe Sophie, moglaby ja gryzc godzinami
 
Bez sensu kupować to, co modne z tym się zgadzam. Np. zupełnie nie rozumiem fenomenu żyrafy Sophie, a Wy?
Super, że dzielimy się pomysłami na prezenty, bo z tym jest zawsze problem. Dużo osób ma takie marzenia, że trudno je zrealizować - mój mąż chce samochód za 100 tys. (ha ha ;) ).
A mnie to wszystko cieszy, ktoś przecież myślał o tym, co moze się mi spodobać.
My mamy tą żyrafe, ale to tylko i wyłącznie ze względu że babcia kupiła. Samej mi by było szkoda za kawałek gumy 50 zł...czy tam czego

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paula Ewa ja lubi a jak dla mnie za malo funkcji, 3 piosenki, 3 literki, 3 cyferki I 3 kolory ale dla malucha moze to wystarczajace. Powiem Wam, ze jak czytam.posty to jestem strasznie zacofana- motyle lamaze, zyrafy sophie, lalki jakies tam...
 
Synek znów usnąl, jak tak zaliczam jego drzemki to śpi mi max 3h w ciągu dnia,a teraz między drzemkami robi się bardzo wymagający, nawet jak się sam bawi to trzeba przy nim siedziec

Ja też mam zawsze problem co komu kupić. Najłatwiej z dziećmi bo ich też wszystko ucieszy.
Właśnie Julka dobry pomysł z kolczykami, rok temu kupiliśmy jej śliczna różowa spódniczke i była baardzo zadowolona.

Oglądacie przy dzieciach tv? Bo ja staram się mieć wyłączony telewizor a jak już coś oglądam to synka zostawiam poduchą a skubaniec jak usłyszy że włączony to tak się wygina żeby kątem oka zerknąć.
 
reklama
Do góry