reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Hej :) U nas dopiero pobudka. Mnie az głowa boli od spania..:/

Po takim weekendzie muszę odpocząć..ale postaram się zebrać sily chociaż na godzinkę spacerku.
Co do prezentów to na razie na Mikołajki kupiłam siostrzenicy, narzeczonego już dałam słuchawkę bluetooth do pracy.
U nas losy od strony narzeczonego w tym roku i wylosowalismy jej siostrę z mężem. Ale nie mam głowy..tyle wydatków [emoji37]

Fajnie ze niektóre z was mają już prezenty z głowy :)

Dziewczyny. Takie pytanie. Częściej zaglądacie na Facebooka cy tutaj?

Ja szczerze mówiąc czasem nie mam sily tutaj pisać i pomyślałam że może zrobimy grupę zamknięta na fb?! Co wy na to? Pomyśl ściągnięty z innych grup(moja siostra z czerwcowek :p)

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
Aleksandra, mamy grupę na fb - Lipcowe mamy 2016, ale nie piszemy tam na razie ;)
 
reklama
Ciagle ktos spoza BB chcial sie dolaczyc, wiec grupa jest sekretna :) Jak ktos chce dolaczyc to niech pisze do mnie albo do Asi. Ale tam nie piszemu duzo.. :p
 
Hej,
Nam się udało pospać dzisiaj do 9:-)po ostatnich pobudkach o, 6.30 to miła odmiana.

Mamy na fb grupę, ale tam jest nas chyba jeszcze mniej i nie piszemy więc ja bym została przy tym forum :-) w każdym razie Aleksandra jak chcesz dołączyć to napisz mi w wiadomości prywatnej albo tutaj imię i nazwisko to Cię dodam do tej grupy na fb:-)
 
Hej.
Jestem dziś pierwsza ;) Wszystkie śpicie? Ja bym pospała, ale cóż, o 6.30 dzień się zaczyna i to i tak dobrze, że dziś nie wcześniej.
Asia i Julka - gdzie mieszkacie pod Krakowem? Ja z Krakowa :)
Prezenty - widziałam fajne książeczki z puzzlami w środku w Tesco - to może dla tej 3-latki, rewelacja też taki miś do malowania - jest komplet pisaków i dziecko sobie samo ozdabia. Nie wiem tylko czy można potem wyprać i znów ozdobić (miś też z Tesco, a w Empiku były kiedyś takie skarbonki).
Jeszcze są takie książeczki z naklejkami dla 3-latki super, można sobie dekorować ubranka itp. Albo takie, co się maluje makijaże. Na chłopcach się nie znam ;)

Ja w tym roku mam takie prezenty: doppel hertz dla rodziców, świeca pachnąca dla babci, encyklopedia ptaków dla siostry, saga Wiedźmin kolekcjonerska dla brata (tu się składamy), dla męża najprawdopodobniej mata do puzzli. Brakuje mi prezentu dla siostry - jest pielęgniarką, jeżeli się nie określi co chce to myślałam o kosmetykach z tołpy, ona używa naturalnych.

Sara dostaje ostatnio raz w tygodniu coś, więc nie wiem czy coś znajdzie pod choinką ;) w ogóle to muszę przystopować, ale co zrobić jak co rusz takie piękności...? Nie chcecie wiedzieć, co mój mąż powiedział, jak mu powiedziałam, że absolutnie musi mieć poduszkę w kształcie korony.... ;)

A któraś ma może lalkę metoo?
Lalkę metoo kupiła ostatnio moja przyjaciółka dla chrześnicy podobno bardzo modne Szczerze powiem że taka sobie zresztą chińska a kosztowała ponad 100 zł mi osobiście lalki Tilda bardziej się podobają.
6e50066eb5d17ce32a7d043ea4b468db.jpg
 

Załączniki

  • 6e50066eb5d17ce32a7d043ea4b468db.jpg
    6e50066eb5d17ce32a7d043ea4b468db.jpg
    97,5 KB · Wyświetleń: 446
Lalkę metoo kupiła ostatnio moja przyjaciółka dla chrześnicy podobno bardzo modne Szczerze powiem że taka sobie zresztą chińska a kosztowała ponad 100 zł mi osobiście lalki Tilda bardziej się podobają. Zobacz załącznik 786264
Mam takie same zdanie. Kupić lalkę za ponad 100 zl bo modne? Bezsensu..
Oczywiście to tylko moje zdanie :)

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O kurcze Flammie to faktycznie dużo prezentów, ale bardzo fajne pomysły. Kiedyś w pracy robiliśmy sobie takie prezenty, coś małego a fajnego i koleżanka zawsze świetne herbaty nam kupowała, ale było minęło :-)
Ja to mam prezenty tylko dla dzieci tzn jeszcze chrzesnicy męża 8lat (poważny wiek) musimy coś kupic. Jakieś pomysły?
I jeszcze rodzicom i męża siostrze hmm.

Kurcze nie uciekajcie na Facebooka. Ja tu do was przyszłam, z żyłam...
Cdn bo synek się obudzil ;-)
 
reklama
O kurcze Flammie to faktycznie dużo prezentów, ale bardzo fajne pomysły. Kiedyś w pracy robiliśmy sobie takie prezenty, coś małego a fajnego i koleżanka zawsze świetne herbaty nam kupowała, ale było minęło :-)
Ja to mam prezenty tylko dla dzieci tzn jeszcze chrzesnicy męża 8lat (poważny wiek) musimy coś kupic. Jakieś pomysły?
I jeszcze rodzicom i męża siostrze hmm.

Kurcze nie uciekajcie na Facebooka. Ja tu do was przyszłam, z żyłam...
Cdn bo synek się obudzil ;-)
Moze sluchawki jakieś fajne jak ma telefon albo ksiazke albo pizamke, szlafrok albo bluzeczke ze swiatecznym motywem, kolczyki, zegarek, torebke, szalik i czapke, pantofle, dużo opcji jest :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry