reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

U nas pobudki co 2h i za każdym razem cycuś, chciałabym tak smoczkiem uśpić :( wiem że on tylko pociomka troszkę, ale martwię się że przez te nocne jedzenie je jednak troszkę za dużo. Wy piszecie że wasze dzieci jedzą 6-8 razy na dobę, mój je 6-7 razy przez dzień i 3-4 razy w nocy. Jak już pisałam waży już 8200, waga urodzeniowa 3450g. Nie jest grubaskiem, ale jest duży jak na 4 miesiące. Ze smoczkiem się nie da bo się nim dławi, próbowałam lulać w nocy, ale się wybudza i mam 2h z głowy. Już się boję odstawiania od piersi.
A to moja 8 kilogramowa kruszynka :)
WP_20161129_001.jpg
 

Załączniki

  • WP_20161129_001.jpg
    WP_20161129_001.jpg
    239,7 KB · Wyświetleń: 406
reklama
Hej Dziewczyny.
Moja mała zakatarzona :( Biedactwo obudziłam w nocy koło 3, bo mi się wydawało, że się zaraz udusi. I tak co ja przysnęłam to ona kaszlała i znów się budziłam, tak, że pół nocy to bardziej drzemałam niż spałam. A teraz jeszcze mała śpi, a ja śniadanko ;)
BasiaJulia - a z czym na echo serca??
Po urodzeniu miała jakieś szmery w sercu, lekarz określił to jako niedomknięte coś (już nie pamiętam co dokładnie). Miała echo w szpitalu i mamy skierowanie na powtórne po 6 mies. Właśnie muszę ją zarejestrować.

Lila moze u Twojej to skok jakis i potrzebuje bliskosci [emoji2]
A moja sie urodzila z wlosami, a patrzcie jak wyliniala
1480448128-1d1mld.jpeg
1480448140-1d1mld.jpeg


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Słodka :) podobno włoski, które się wytrą i odrosną są mocniejsze :)

Witajcie czytam i nadrabiam.Dawno mnie nie bylo ale sytuacja nie pozwala[emoji30][emoji30][emoji17]. Biegam miedzy 2 domami, 2 dzieci a chorą mamusia. Sytuacja dość poważna[emoji17]dziś odwiozlam ja do szpitala[emoji17].

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Zdrówka dla mamy!

U nas pobudki co 2h i za każdym razem cycuś, chciałabym tak smoczkiem uśpić :( wiem że on tylko pociomka troszkę, ale martwię się że przez te nocne jedzenie je jednak troszkę za dużo. Wy piszecie że wasze dzieci jedzą 6-8 razy na dobę, mój je 6-7 razy przez dzień i 3-4 razy w nocy. Jak już pisałam waży już 8200, waga urodzeniowa 3450g. Nie jest grubaskiem, ale jest duży jak na 4 miesiące. Ze smoczkiem się nie da bo się nim dławi, próbowałam lulać w nocy, ale się wybudza i mam 2h z głowy. Już się boję odstawiania od piersi.
A to moja 8 kilogramowa kruszynka :) Zobacz załącznik 785527
A Ty tylko mleko dajesz czy już jakieś kaszki, warzywa? Jeżeli lekarz nie mówił nic, że waga za wysoka to nie masz się czym martwić. Po prostu duży chłopak i potrzebuje sobie pojeść ;)
 
Flammie, a jak warzywa robiłaś? Gotowałaś w wodzie czy na parze? I potem blenderem? Mam warzywa od mamy i chcę też z nich coś zrobić, a 2 foremki do lodu czekają ;)
 
U nas pobudki co 2h i za każdym razem cycuś, chciałabym tak smoczkiem uśpić :( wiem że on tylko pociomka troszkę, ale martwię się że przez te nocne jedzenie je jednak troszkę za dużo. Wy piszecie że wasze dzieci jedzą 6-8 razy na dobę, mój je 6-7 razy przez dzień i 3-4 razy w nocy. Jak już pisałam waży już 8200, waga urodzeniowa 3450g. Nie jest grubaskiem, ale jest duży jak na 4 miesiące. Ze smoczkiem się nie da bo się nim dławi, próbowałam lulać w nocy, ale się wybudza i mam 2h z głowy. Już się boję odstawiania od piersi.
A to moja 8 kilogramowa kruszynka :) Zobacz załącznik 785527
Ja też w nocy daję cyca co 2 h a czasem nawet częściej to zależy ile pociumka :) a w dzień? To jeszcze częściej bo wszystko go rozprasza i je tylko trochę :) ostatnio na szczepieniu 10 listopada ważył 7400g i lekarka powiedziała że bardzo ładnie przybiera :) nie ma się co martwić :)
 
Groszkowamama, dziecko je tyle ile potrzebuje, jak by jadł za dużo to by ulał. Później dzieci będą gubily nadmiar jak zaczną raczkować, chodzić. ;-)
Ja wczoraj była taka zmęczona że nawet nie pamiętam ile razy w nocy karmilam.
 
Dzięki dziewczyny, to teraz z czystym sumieniem mogę dać małemu kolejnego cycusia :D a rzuca się na niego, jakby cały dzień nic nie jadł.
BasiaJulia - mały jest tylko na piersi, bo po warzywach miał zaparcia, podpytałam pediatry i zdecydowaliśmy jednak poczekać do skończenia 6 miesiąca. Jeszcze zdąży się wszystkiego najeść.

Dostałam wczoraj przy okazji szczepienia schemat sztucznego żywienia, u nas na razie się nie przyda, ale może któraś z was skorzysta.
WP_20161130_002.jpg
 

Załączniki

  • WP_20161130_002.jpg
    WP_20161130_002.jpg
    212,7 KB · Wyświetleń: 364
teraz tak się zagłębiam w ten schemat i nie wiem czy on jeszcze aktualny, bo wiem że coś tam się pozmieniało odnośnie wprowadzania glutenu, a widzę że opracowany jest na podstawie badań sprzed 2007r.
 
reklama
Do góry