reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Karolina- moja też jest na ogół radosna i dużo przy niej mogę zrobić :-) Super te włoski, moja łysinka :-)
BasiaJulia - a z czym na echo serca??
Giulia - fajnie jest trafić ma dobrą nianię :-) Cieszę się :) Ile się płaci takiej niani z agencji? Sama po liceum jestem opiekunką dziecięcą :-)
Asia - no ze słyszenia wiem, że dzieciaczki szybko się przyzwyczajają, to tak jak z odstawieniem smoczka. Mam nadzieję, że się mylę :-)
Iwona - jeszcze nie analizowałam przepisów, ale dzięki wielkie!! A tak w ogóle to gdzie Ty jesteś, że Ciebie nie ma, znaczy czasu nie masz, co?? ;-)
Mamba - dałaś mi nadzieję, oby!!!!! :-)

Cycamy...Usnęła. Oby tylko spała dalej, po odłożeniu, a nie jak to ostatnio bywa...
 
reklama
Lila moze u Twojej to skok jakis i potrzebuje bliskosci [emoji2]
A moja sie urodzila z wlosami, a patrzcie jak wyliniala
1480448128-1d1mld.jpeg
1480448140-1d1mld.jpeg


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karolina- moja też jest na ogół radosna i dużo przy niej mogę zrobić :-) Super te włoski, moja łysinka :-)
BasiaJulia - a z czym na echo serca??
Giulia - fajnie jest trafić ma dobrą nianię :-) Cieszę się :) Ile się płaci takiej niani z agencji? Sama po liceum jestem opiekunką dziecięcą :-)
Asia - no ze słyszenia wiem, że dzieciaczki szybko się przyzwyczajają, to tak jak z odstawieniem smoczka. Mam nadzieję, że się mylę :-)
Iwona - jeszcze nie analizowałam przepisów, ale dzięki wielkie!! A tak w ogóle to gdzie Ty jesteś, że Ciebie nie ma, znaczy czasu nie masz, co?? ;-)
Mamba - dałaś mi nadzieję, oby!!!!! :-)

Cycamy...Usnęła. Oby tylko spała dalej, po odłożeniu, a nie jak to ostatnio bywa...

Ciezko jest znalezc fajna nianie niestety. Szukalam tez niani po tych liceach wlasnie, nikogo nie znalazlam:( a stawki roznie, robilam rozeznanie to miedzy 15 a 23 za godzine
 
Dziewczyny możecie polecić jakąś huśtawke do domu? Taką, którą zawiesza się na uchwytach np do framugi w drzwiach. Chcę zamówić pod choinkę, ale nie mam pojęcia jaką, a wybór jest bardzo duży, od zwykłych plastikowych za 30 zł do takich po pareset.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
Witajcie czytam i nadrabiam.Dawno mnie nie bylo ale sytuacja nie pozwala[emoji30][emoji30][emoji17]. Biegam miedzy 2 domami, 2 dzieci a chorą mamusia. Sytuacja dość poważna[emoji17]dziś odwiozlam ja do szpitala[emoji17].

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie czytam i nadrabiam.Dawno mnie nie bylo ale sytuacja nie pozwala[emoji30][emoji30][emoji17]. Biegam miedzy 2 domami, 2 dzieci a chorą mamusia. Sytuacja dość poważna[emoji17]dziś odwiozlam ja do szpitala[emoji17].

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Współczuję . Zdrowia
Karolina a nie przecierają jej się? Moja tez ma długie i ma z tyłu łysinke taki placek[emoji2] ja używam szamponu nablyszczającego z Nivea baby i jest super włosy błyszczą i nie są tłuste a najważniejsze ze nie ma ciemieniuchy. Od urodzenia go używam i dopiero połowa zużyta. Bardzo wydajny.
Jakoś się nie wycierają. Mam nadzieję , że będzie miała po mężu włosy, bo on ma piękne gęste , a ja trzy kłaki :p

Karolina cudna jest [emoji7] a co to za piękny sweterek ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
HM. Bardzo fajny. Ostatnio była przecena na swetry 50% . kupiłam jej aż 4.
 
Moja mala dzis przebudzila sie po 12 wypila mleko I potem zaplakala po 2.5 h, dalam jej smoczek I budze sie o 5:30- szok moje dziecko tyle czasu bez jedzenia. Lece do kuchni robie od razu 150 ml a na nie chce pic .
 
Moja mala dzis przebudzila sie po 12 wypila mleko I potem zaplakala po 2.5 h, dalam jej smoczek I budze sie o 5:30- szok moje dziecko tyle czasu bez jedzenia. Lece do kuchni robie od razu 150 ml a na nie chce pic .
Ja tez jej zaczelam smoczek dawac, kiedy budzi sie za wczesnie. Choc moja nie taka smoczkiwa to czasem pomaga hehe

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry