reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Nie wim czy powstała ta grupa, ale mąż ma urlop i przytylam kilo! Masakra. Mieliśmy na basen dzis iść to marudzi, że go plecy bolą, ale może na saunę pójdziemy. Tak czy siak jadę po strój kąpielowy, bo oczywiście w stare nie wejdę :p basen mam blisko, to moze będę chodzić... albo będzie jak z butami do biegania :p ale pływać zawsze lubiłam...
 
reklama
Ja na basen na razie nie pójdę, bo mam okropny cellulit i ciało obwisłe, ale uwielbiam pływać! Jak już trochę schudnę to się wybiorę :)
 
Witajcie:-)
Toteczka no coś ty, po to to forum jest żeby się wygadac i znaleźć kogoś kto chociaż trochę ma podobnie:-) córcia Cię potrzebuje więc nie możesz się poddawac:-)

U nas teraz drzemka się rozpoczęła, zobaczymy ile tym razem pośpi bo w dzień jeszcze się nam nic nie uformować, ale idzie ku dobremu:-)
ja siedzę pije kawkę i jem ciastka, no nie opanuje się! :szok:Dlatego też przez te słodycze waga bardzo pomału spada, wkazdym razie usłyszałam wczoraj i dzisiaj parę miłych słów co do mojego wyglądu po ciąży to się podnioslam trochę na duchu i była to miła odmiana po komentarzach które jeszcze niedawno mnie doprowadziły do szału :-)
 
Tak sie zabieram za to odchudzanie, ze sie zebrac nie moge :p Jedyne co, to się powstrzymuję od przekąsek i słodyczy.
Najbardziej mnie wkurza, że jako kobieta to ja się w kółko odchudzać musze albo o tym odchudzaniu myślę.. Może dlatego nie chce mi się znowu zabierać za te diety i ćwiczenia :(

Bylismy na zakupach - kupilam mu sliniaczek, bo wiecznie ma bodziaki uslinione, nowa nieco wieksza butelke MAM i kupiłam od innej mamy uzywane kobinezony polarkowe. Mały spal jak suseł i śpi dalej na dworze..

Dziewczyny czy wasze maluszki dzwigaja sie do gory jak je lapiecie za raczki?

Mój się nie dźwiga, choć sobie próbujemy już od dłuższego czasu. Chociaż teraz chyba z tydzien nie próbowałam..
 
reklama
Do góry