reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Moja Tosia też dzisiaj niespokojna. Widocznie taki dzień, bo i Wasze maluchy marudzace. A mi jakoś się smutno zrobiło i czuje się wyizolowana. Na razie tylko w domu, ewentualnie spacery, a wyjazd do centrum albo gdzieś, to wyprawa. No nic, z czasem będzie lepiej i pojadę na parę godzin z wózkiem gdzie będę chciała.
W ramach pocieszenia siedzę z maseczką i zaraz idę spać. Dobrej nocy!
 
reklama
Lila a z baza jak jest to nie wiem ale na logike to nie można go ustawix bardziej lezaco, ja mam bez bazy i jak byl wydawaloby sie normalnie ustawiony to tez maly mial dziwnie glowke, a jak "pchnelam" go w dol i jest bardziej na lezaco to ma glowke jak w leżaczku :) ale tez mam super wkladke dzieki ktorej dupka sie tak bardzo nie zapada i dziecko jest bardziej w pozycji lezacej niz siedzącej.


Lizzy u mnie klima w domu 24h włączona a od trzech dni nie wychodzimy w ogóle z domu bo nawet o 20 jest tak goraco ze maly mi potowek na twarzy dostal.. poczekamy az sie choc ciut ochlodzi.


Julka89.89 moj dzis przez caly dzien to kilka 10cio minutowek mial.. myslalam ze padne i tez caly dzien zeby byc blisko Niego.. dobrze ze jutro sobota to maz sie zajmie maluchami a ja dla rozrywki wysprzatam chalupe... eehhsss


Julita1212 ja tak samo, jakbym miala zrezygnowac z nabiału to nie mialabym co jesc.. juz duzo razy probowalam czym zastapic choc w polowie nabial bo jem go sporo ale po kilku dniach pomyslow brak i nabial znow na pierwszym planie.


Aga30+ a ja sobie chcialam stopy zrobić w koncu bo zajechane mam.. alez mam nieprzyziemne marzenia[emoji14]


Ewidentnie cos w powietrzu jest skoro tyle dzieciaków dzis niespokojnych... oby nocka i jutro bylo lepiej. Spijcie dobrze kochane :*

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mi sie sutki zagoily i przystawilam mala do piersi i zlapala, zassala i zaraz ze zloscia puszczala... Przez te butelke chyba jej sie nie chce juz cyca. A laktatorem to malo jednorazowo sciagam

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karmimy sie... Zasypiam na stojąco [emoji15]
A młody tez przysypia przy cycu chyba na nocne karmienie najlepiej bedzie sviagac


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Pocieszyłyście mnie, nie ukrywam, że Wasze pociechy też tak na upał reagują. Myślałam, że mój syn jakiś niespokojny i marudny (po tatusiu rzecz jasna :p)...
Oj dzieciaczki ciężko upały znoszą pamiętam że z Mają było to samo....


Dzień dobry sobotnio...
A ja jestem w szoku bo laktatorem poranilam sobie brodawki....ku....a. nie sądziłam że to az tak boli...maszakea...
Co mogę zastosować ...

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Maltan najlepszy podobno. Ja miałam super sutki do puki właśnie laktatorem nie zaczęłam odciągać. Teraz zaczęłam częściej przystawiac małą do piersi i jest ok
 
Do góry