reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Co do rany po cc to u mnie super. Wstawie fote bo tylko kreska jest. Wyglada przyzwoicie.
Ja w szpitalu przy malej. Jestem umeczona bo od 11 nie spi...a jak zasnie to masakra bo na chwile i na nowo nie moze usnac. Jeszcze 10dni podobno. Pielegniarki dzis mialy do mnie pretensje ze one sie zajmuja i juz rak nie maja.
 
reklama
Dziewczyny każdy dzień do przodu !!! i bedzie mniej bolało...u mnie wkrótce 2 mce po..i jest super ! nie pamietam prawie że było cc...
Maryś rośnie i terroryzuje mnie o cyca,uwielbia spac na brzuszku ....
Są tu mamy to używają chust???
 
U nas nje ma odwiedzin niestety , a wstac zając sie mała to dla mnie problem ...


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Dziewczyny po cc - jak długo się ta rana będzie goić? Nie macie problemu z doborem garderoby? Ja nie mogę żadnych spodni założyć bo wszystkie mam biodrówki to cisną akurat w miejscu cięcia. Ciążowe spodnie też odpadają, bo łączenie dżinsu z tą gumą na brzuch też jest w miejscu cięcia. Chodzę w spódniczkach o sukienkach i kupiłam sobie legginsy imitujące dżinsy. A majtki to noszę cały czas te siateczkowe poporodowe bo swoje wszystkie mam biodrówki. Zastanawiam się ile mi się to będzie goić i kiedy będę mogła wszystko na dół zakładać.



Kurczę chciałabym żeby moja tyle przy piersi była:( a te 20-30 min to aktywne ssanie? Moja najczęściej po 7-8 minutach zasypia:/ ciągnie intensywnie 2-3 minuty, potem coraz słabiej i w końcu zasypia. Jak spędzi przy piersi ze 12 min bez zaśnięcia to jest święto. Żadne metody rozbudzania nie działają. Po prostu ona zasypia jak kamień. I przez to za mało je i za mało przybrała:(



Biedna malutka, dużo zdrówka dla niej. A kto Ci powiedzial ze na psychiatrę za wcześnie? Ja bym nie słuchała takich rad. Jeśli się okaże że będzie za wcześnie to Ci to psychiatra na wizycie powie.
Robi kilka sekund odpoczynku ale aktywnie ssie. To co Ty opisujesz to miałam z pierwszą córką. Zasypiała przy cycu i budziła się po pół godz.
Wiem że czasem działa zmiana pieluszki jako rozbudzanie to może ją pokarm a jak przysnie to zmień wtedy pieluche?
 
Co do rany po cc to u mnie super. Wstawie fote bo tylko kreska jest. Wyglada przyzwoicie.
Ja w szpitalu przy malej. Jestem umeczona bo od 11 nie spi...a jak zasnie to masakra bo na chwile i na nowo nie moze usnac. Jeszcze 10dni podobno. Pielegniarki dzis mialy do mnie pretensje ze one sie zajmuja i juz rak nie maja.
Ja wiem że to niewychowawcze ale jak Martyna miała kolki to spała brzuszkiem na moim brzuchu. Czuła mnie i była spokojniejsza a ja zrobiłabym wtedy wszystko żeby tylko spała
 
Moja tez je dlugo, przysypia przy cycu ja ja szturcham to znowu ze dwa razy ciumknie, jak ja chce odstawic to sie nagle ocknie i znowu ssie. A jak zasnie dobrze to na pol godz... Nie mowie jiz o poranionych sutkach... Kupilam dzis nakladki, uzywala ktorasm

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam Was po dłuższej przerwie. Byłam w szpitalu sporo przed i po porodzie. Nie miałam sił pisać...

Ale już dobrze. Synuś jest kochany i póki co grzeczniutki. Karmimy się cycem, ale mało mu i dokarmiamy butlą. Do cyca stosujemy kapturki aventu. Bardzo mu spasowały. Mieliśmy inne to nie chciał ich... nie mam kartonika, więc nie powiem jakie...

Na poprawę laktacji położna polecała ********** i właśnie kupiliśmy - zobaczymy czy pomoże...

Pozdrawiam i obiecuję większą aktywność :)
 
Do góry