reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Dzięki Dziewczyny! :* trochę mi lepiej

Okazało się, że mała ma zakażenie pęcherza moczowego i zostaje 14dni w szpitalu :( masakra. Dlatego był niepokój, ból brzuszka itp. ale jeszcze będą obserwować czy kolki też występują.

Mówią mi że na psychiatrę jeszcze za szybko :( mam właśnie poszukać innych rozwiązań typu pomoc kogoś a w ostateczności iśc do psychiatry :(

Gratulacje dla rozpakowanych :)

Needi- uwierz tez siebie nie poznaje :( byłam taka wesołą dziewczyną...a teraz chudnę w oczach - stres mnie zżera, ale obrączki podobnie jak Wy nie mogę jeszcze wcisnąć

Jeszcze na to wszystko chyba zapalenie pochwy mam...piecze mnie tam a smaruję mascią i przemywam tantum rosa.
 
Dziewczyny tak się zastanawiam czy moja dzidzia nie ma za małych pampersow..ma wzgniecenia i czerwone na nóżkach, staram się luźno zapinac ale i tak ma czerwone..założyłam pampersy dwójki i wydawało mi się jakby lepiej te nóżki i pupa wyglądała..

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny tak się zastanawiam czy moja dzidzia nie ma za małych pampersow..ma wzgniecenia i czerwone na nóżkach, staram się luźno zapinac ale i tak ma czerwone..założyłam pampersy dwójki i wydawało mi się jakby lepiej te nóżki i pupa wyglądała..

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
Podczytuje Was czasami to sie wtrace. Moj teraz 6 letni synek nosil 2 dni 1. Mial to samo polecam zostac juz przy.2 :-)

Napisane na HUAWEI Y330-U01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki Dziewczyny! :* trochę mi lepiej

Okazało się, że mała ma zakażenie pęcherza moczowego i zostaje 14dni w szpitalu :( masakra. Dlatego był niepokój, ból brzuszka itp. ale jeszcze będą obserwować czy kolki też występują.

Mówią mi że na psychiatrę jeszcze za szybko :( mam właśnie poszukać innych rozwiązań typu pomoc kogoś a w ostateczności iśc do psychiatry :(

Gratulacje dla rozpakowanych :)

Needi- uwierz tez siebie nie poznaje :( byłam taka wesołą dziewczyną...a teraz chudnę w oczach - stres mnie zżera, ale obrączki podobnie jak Wy nie mogę jeszcze wcisnąć

Jeszcze na to wszystko chyba zapalenie pochwy mam...piecze mnie tam a smaruję mascią i przemywam tantum rosa.
Agula musisz dać radę. Silna baba jesteś tylko chyba o tym zapomniałaś. Dużo zdrowia dla córci. Oby szybko jej przeszło.
Dziewczyny tak się zastanawiam czy moja dzidzia nie ma za małych pampersow..ma wzgniecenia i czerwone na nóżkach, staram się luźno zapinac ale i tak ma czerwone..założyłam pampersy dwójki i wydawało mi się jakby lepiej te nóżki i pupa wyglądała..

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
Jasne że jak dwójki nie cisną to je zakładaj
 
Dziewczyny po cc - jak długo się ta rana będzie goić? Nie macie problemu z doborem garderoby? Ja nie mogę żadnych spodni założyć bo wszystkie mam biodrówki to cisną akurat w miejscu cięcia. Ciążowe spodnie też odpadają, bo łączenie dżinsu z tą gumą na brzuch też jest w miejscu cięcia. Chodzę w spódniczkach o sukienkach i kupiłam sobie legginsy imitujące dżinsy. A majtki to noszę cały czas te siateczkowe poporodowe bo swoje wszystkie mam biodrówki. Zastanawiam się ile mi się to będzie goić i kiedy będę mogła wszystko na dół zakładać.

Jak brzuszek nie męczy to 20, 30 min. Nie wiem czemu ale z lewej piersi je się jej dobrze a z prawej od razu się nałyka powietrza.

Kurczę chciałabym żeby moja tyle przy piersi była:( a te 20-30 min to aktywne ssanie? Moja najczęściej po 7-8 minutach zasypia:/ ciągnie intensywnie 2-3 minuty, potem coraz słabiej i w końcu zasypia. Jak spędzi przy piersi ze 12 min bez zaśnięcia to jest święto. Żadne metody rozbudzania nie działają. Po prostu ona zasypia jak kamień. I przez to za mało je i za mało przybrała:(

Dzięki Dziewczyny! :* trochę mi lepiej

Okazało się, że mała ma zakażenie pęcherza moczowego i zostaje 14dni w szpitalu :( masakra. Dlatego był niepokój, ból brzuszka itp. ale jeszcze będą obserwować czy kolki też występują.

Mówią mi że na psychiatrę jeszcze za szybko :( mam właśnie poszukać innych rozwiązań typu pomoc kogoś a w ostateczności iśc do psychiatry :(

Gratulacje dla rozpakowanych :)

Needi- uwierz tez siebie nie poznaje :( byłam taka wesołą dziewczyną...a teraz chudnę w oczach - stres mnie zżera, ale obrączki podobnie jak Wy nie mogę jeszcze wcisnąć

Jeszcze na to wszystko chyba zapalenie pochwy mam...piecze mnie tam a smaruję mascią i przemywam tantum rosa.

Biedna malutka, dużo zdrówka dla niej. A kto Ci powiedzial ze na psychiatrę za wcześnie? Ja bym nie słuchała takich rad. Jeśli się okaże że będzie za wcześnie to Ci to psychiatra na wizycie powie.
 
Co do blizny po cc, niestety nie pamiętam, kiedy poprzednia się zagoiła. Wiem natomiast, że z tą będzie gorzej, bo cała mi spuchła. Miała tak któraś z Was może? Też chodzę w majtkach siatkowych i getrach ciążowych. A brzuch mam jeszcze duży, bo mięśnie sflaczałe na maksa i wisząca skóra. Oj, dała mi ta druga ciąża po brzuchu.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny tak się zastanawiam czy moja dzidzia nie ma za małych pampersow..ma wzgniecenia i czerwone na nóżkach, staram się luźno zapinac ale i tak ma czerwone..założyłam pampersy dwójki i wydawało mi się jakby lepiej te nóżki i pupa wyglądała..

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom

ojej a my nadal uzywamy zerówek pampersów ;) ale niedługo przestawimy się na jedynki.
to o czym warto pamiętać zwlaszcza w kontekscie tej pory roku i temperatury to zeby przy okazji zmiany pampersa troche powietrzyc pupke i nie zakladac od razu swiezej pieluchy. no i w tych zaczerwienionych miejscach dobrze nasmarowac mascia natluszczajaca
 
Dzięki Dziewczyny! :* trochę mi lepiej

Okazało się, że mała ma zakażenie pęcherza moczowego i zostaje 14dni w szpitalu :( masakra. Dlatego był niepokój, ból brzuszka itp. ale jeszcze będą obserwować czy kolki też występują.

Mówią mi że na psychiatrę jeszcze za szybko :( mam właśnie poszukać innych rozwiązań typu pomoc kogoś a w ostateczności iśc do psychiatry :(

Gratulacje dla rozpakowanych :)

Needi- uwierz tez siebie nie poznaje :( byłam taka wesołą dziewczyną...a teraz chudnę w oczach - stres mnie zżera, ale obrączki podobnie jak Wy nie mogę jeszcze wcisnąć

Jeszcze na to wszystko chyba zapalenie pochwy mam...piecze mnie tam a smaruję mascią i przemywam tantum rosa.
Aga ja się wyleczyłam kalią, takie tableteczki które jak rozpuscisz w wodzie to ona się barwi na fioletowo lub różowo w zależności od stęzenia i tą wodą się podmywasz. Leczyłam się tak już 15 lat temu kiedy nie było tantum rosa a ja miałam szwy az do cewki moczowej i teraz też już nie zmieniałam tylko poszłam dawnym przyzwyczajeniem.
 
reklama
Do góry