reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Dziewczyny czy ktoras z was palila przed ciążą ?
Ja tak i teraz tak mnie ciągnie ze walcze jak moge ale gdybym mogla to bym chyba polknela ta fajke..
Ciężko mi sie powstrzymac ale daje rade dla malej.. Ma.tak ktoras z was?

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja rzuciłam palenie w 2012 jak Martynke planowałam a dopiero niedawno mi się przestało chcieć. Trzeba zacisnąć zęby. U mnie dodatkową motywacją było karmienie piersią.
Dasz radę.

Flammie ja wiem że jak się Maja budzi i robi ehe ehe ehe to jest głodna. Martynk też tak robiła. I raz w jakimś programie też słyszałam jak niemowle tak robi. Lubię ten dźwięk.

Karmię;)
 
reklama
Ja tez palilam przed i powiem wiecej, na poczatku jak nie wiedzialam ze jestem w ciazy to przez pierwszy miesiac tez palilam...:( ale teraz odrzuca mnie od samego zapachu
Miałam to samo, przez 1 miesiąc paliła.
I mam nadzieję że nie wrócę do tego swinstwa :)

Normalnie was dziewczyny podziwiam że tyle tu was jeszcze pisze[emoji14]mimo że moja córa bardzo spokojna, nie płacze i w nocy budzi się z 2 razy na troszkę mleka to i tak nie mam weny żeby pisać[emoji14]
Mam nadzieję że przybiera na wadze bo wydaje mi się że mało je, dużo przysypia podczas karmienia i nie da się jej dobudzic[emoji14]

Karmie :)

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej czy wasze maluchy tez sa takie placzliwe i niespokojne w upaly? Moj zjada i za chwile znoe szuka jedzenia placze nie moze zasnac...juz nie wiem jak mu pomoc. Daje mu troche wody bo od mleka mm ma problemy z kupka i nie chce go przepajac tym mlekiem wiec daje wode. Nie skonsultowalam tego z nikim wiec mam nadzieje ze nic mu nie bedzie...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej czy wasze maluchy tez sa takie placzliwe i niespokojne w upaly? Moj zjada i za chwile znoe szuka jedzenia placze nie moze zasnac...juz nie wiem jak mu pomoc. Daje mu troche wody bo od mleka mm ma problemy z kupka i nie chce go przepajac tym mlekiem wiec daje wode. Nie skonsultowalam tego z nikim wiec mam nadzieje ze nic mu nie bedzie...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Paula u mnie to samo tylko że to od kolek. Masakra jest. Spokojnie możesz dopajac. Ja daję herbatkę z koperkiem. Jest bardzo niespokojna. Nic nie mogę zrobić bo albo noszę albo karmię.
 
Do góry