reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
A jest moze jakas mamusia..ktora karmila...przestala i zaczela znowu karmic- jesli jest to mozliwe ?! :p

moja mala wyladowala w 3 dobie na intensywnej z powodu goraczki...przyczyna byl brak plynow w organizmie / nie pytajcie - nie znam sie ;) podobno wypijala za malo mleka...zostala dokarmiona.....i zaczelo sie! nie chciala "dotknac " juz cycka....leci dalej na butelce..ja odciagam....ale coraz to mniej leci...teraz -jak kot naplakal :( a tak bardzo chcialam karmic ;( ...nie wspomne juz- jakie maialm zmasakrowane sutki w tym czasie ;) teraz bylabym gotowa na ten bol i cierpienie z tego powodu- ale nawet z kapturkami sie denerwuje....
 
I jak udała sie pionizacja? Js nie mam siły wstac po wczorajszym dniu ... Moja mała tez ciągnie cyca [emoji173]️


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Tak przenieśli mnie z pooperacyjnej na zwykłą sale,krece się na boki,troche siadam,z chodzeniem kiepsko,wstaje i tak z 2kroki zrobię.ale boli mnie brzuch,ciagnie mocno.mala mam przy sobie za to:-) myślę że z dnia na dzień będzie lepiej:-)
 
A ja obrączkę założyłam, juz w szpitalu [emoji5]

Asia rozchodzisz sie szybko, zobaczysz [emoji6]
Ja jak wstawałam pierwszy raz to czarno to widziałam ale jak juz przywieźli mi małego to szybciej dostałam sił, uważam ze w innej sytuacji chyba bym tak szybko nie zaczęła chodzić
A pionizację miałam 8 godzin po cc [emoji24]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Hej dziewczyny.
Nasza Natalka za mało przybiera na wadze, w zasadzie dopiero kilkadziesiąt g więcej ma niż waga urodzeniowa. Czułam że tak będzie bo ona mi przy cycku zasypia i w rezultacie zjada bardzo mało. Będę ją jeszcze częściej chyba przystawiać bo co mam zrobić :(

Na bolący brzuszek małej mam wprowadzić drobne zmiany w diecie. Ogólnie dobrze że po porodzie zaczęłam się inaczej odżywiać. Nie jem nic smażonego - obiady tylko gotowane i pieczone. Nie pije mleka i nie jem jogurtów, warzyw wzdymających, czekolady oraz oczywiście słodyczy i fast foodów. A pediatra kazala mi jeszcze do tego odstawić owoce i surowe warzywa. Najbardziej mnie te warzywa surowe bolą, bo taka kanapka bez pomidorka czy ogóreczka to blee aż apetytu brak.

Tak piszecie o wadze i właśnie się odważyłam i się zważyłam:) ważę 3 kg mniej niż przed ciążą, chociaż ja tego nie widzę po sobie bo nadal nie mogę włożyć obrączki..dziwne, może waga mi się zepsuła

Wow no to ładnie, pozazdrościć:)

Ja tez jeszcze obraczki nie zaloze, zostalo mi 2 kg do mojej wagi. Moze mi taki gruby paluch zostanie? :p

Haha ja mam właśnie tą samą myśl ze ten palec to chyba mi taki zostanie :p obrączka nadal nie wchodzi ;)
 
reklama
Do góry