reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Pytanie do mam moj mały ma dzis 3dni od UR zrobił 5kupek ze smolka chyba ale od wczoraj rano juz nic tylko siku czy to normalne?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Pytanie do mam moj mały ma dzis 3dni od UR zrobił 5kupek ze smolka chyba ale od wczoraj rano juz nic tylko siku czy to normalne?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Tak normalne. Moja jak karmiłam piersią na początku to przez 8 dni nie robiła położna mówiła że to normalne przy mleku marki bo jest bardzo dobrze przyswajalne i w większości się wchłania.
 
Dziewczynki jak u WAs wyglądało krwawienie połogowe na tydzień po? Bo ja niby mam juz takie brązowawe ale czasami jeszcze znajduje pojedyncze skrzepy i od czasu do czasu jasną krew w małej ilości. Ciągle jeszcze jestem na podpaskach night
 
Iwonka ja tydzien krwawilam mocno ze skrzepami. Później zaczelo sie planienie, wczoraj np malutko a dzis widze ze jasna krew znowu jest i tak w kolko. Jestem 12 dni.po porodzie
 
Ja tez 12 dni po porodzie, u mnie ciemne krwawienie, raz na jakis czas male skrzepy. Uzywam podkladow z canpolu, sa jak podpaski tylko wieksze wiec nie plamie kanapy lozka itd;)
 
Dziewczyny czy wasze dzieciaczki też duszą sie śliną? U mnie często wtedy zaczyna machac intensywnie rękami i robi się czerwona nie może nabrać powietrza nosem i ślina z buzi aż wychodzi muszę wtedy szybko brać przez kolana i klepać po pleckach strasznie się wtedy denerwuje bo widok duszacego dziecka jest straszny
[emoji17] Na początku położna powiedziała że to śluz bo już nieodśluzowuja po urodzeniu dzieci, lecz już mała ma ponad miesiąc i dalej się przydusza.
 
reklama
Czyżbym została sama nierozpakowana :(?

Dzis po ktg od 19 skurcze nieregularne średnio co 30-15 czasem 6 minut w nocy sie nasiliły potrwały 40minut i rano ustąpiły, kontrola na ktg, cisza spokoj ani jeden sie nie zapisał, teraz znow zaczyna bolec brzuch, ciekawe czy znow nie odpuści.
 
Do góry