reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Witajcie
to fakt przy takiej pogodzie to sie siedzi non stop na dworze i nie ma jak zajrzeć na bb ale myślę ze z czasem jak już poznamy swoje maluchy to i czas się znajdzie na bb:)

Mój synuś skończył dziś miesiąc:)
 
reklama
Witam, nie mam zbytnio teraz czasu zeby nadrabiać, gratuluje tym które urodziły i życzę szybkiego rozwiązania tym co jeszcze w 2paku
Moje szczęście ma 5 dni i miewa sie dobrze, troszkę marudzi w nocy, ogólnie to cały czas wisiałby na cycku i bardziej lizał niż ssał
Ale myślałam ze bedzie ciężej wiec nie narzekam, jeszcze wszystko przede mną [emoji6]



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Witam się wtorkowo i ja :)
Mój 2latek jest bardzo czuły i troskliwy dla brata ale niestety dla nas niekoniecznie. Jest złośliwy, bardzo pobudzony, chce żeby na niego zwracać cały czas uwagę... i zrobił się baardzo mamusiowy. Do tego stopnia, że nie mogę zejść mu z pola widzenia bo jest płacz..
Co do problemów brzuszkowych to my też je mamy. Przy kupce jest prężenie i płacz więc tak jak ze starszakiem wprowadzimy mu dicoflor żeby mu trochę pomóc. Do tego Młody bardzo ulewa, nawet godzine po karmieniu ... więc chodzę cały czas obrzygana :)
Powiem Wam dziewczyny, że bywa ciężko, szczególnie jak płaczą obydwoje a mi jak na złość druga para rąk nie chce wyrosnąć.. i serce się kraja jak muszę wybrać jednego z nich.. aleee cieszę się że podjeliśmy decyzję o 2 dziecku. Teraz czuję, że nasza rodzina jest kompletna :D
 
Witam się wtorkowo i ja :)
Mój 2latek jest bardzo czuły i troskliwy dla brata ale niestety dla nas niekoniecznie. Jest złośliwy, bardzo pobudzony, chce żeby na niego zwracać cały czas uwagę... i zrobił się baardzo mamusiowy. Do tego stopnia, że nie mogę zejść mu z pola widzenia bo jest płacz..
Co do problemów brzuszkowych to my też je mamy. Przy kupce jest prężenie i płacz więc tak jak ze starszakiem wprowadzimy mu dicoflor żeby mu trochę pomóc. Do tego Młody bardzo ulewa, nawet godzine po karmieniu ... więc chodzę cały czas obrzygana :)
Powiem Wam dziewczyny, że bywa ciężko, szczególnie jak płaczą obydwoje a mi jak na złość druga para rąk nie chce wyrosnąć.. i serce się kraja jak muszę wybrać jednego z nich.. aleee cieszę się że podjeliśmy decyzję o 2 dziecku. Teraz czuję, że nasza rodzina jest kompletna :D
Dokładnie tak samo mam z dzieciakami i tak samo myślę o decyzji o drugim dziecku mimo trudności. Czy my nie mamy dzieci z tego zamego dnia? Z 8.07?
 
Witajcie u nas noc tragiczna, spalam mpze z 30 minut. Bylo ulewanie sie, placz, zloszczenie sie, goraco mu bylo i nie mogl zasnac. Padam
 
Witajcie:-)
Ja już w szpitalu, po badaniach, jeszcze mam mieć ktg jakies godzinne. Dzidziuś już 3800 wszystko dobrze, łożysko 2/3 nie ma żadnego zagrożenia, ale wspólnie zdecydowaliśmy że jutro zaczynamy wywoływanie
:-) jakoś się nie stresuje zabardzo, oddaje się w ich ręce bo już nie mam sily
:-) chce już mieć dzidziusia obok siebie
 
Witajcie u nas noc tragiczna, spalam mpze z 30 minut. Bylo ulewanie sie, placz, zloszczenie sie, goraco mu bylo i nie mogl zasnac. Padam
Julka u nas też coś z brzuszkiem nie tegens chcę kupić te niemieckie kropelki

Jest tu jakaś ANNA? bo chyba mała Anulka to jest? :) W takim razie wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych imieninek:)
 
reklama
Asia - powodzenia jutro!! :)

U nas noc tez taka sobie.. chyba sie przestawie na spanie w dzien i aktywnosc w nocy :p
To mleko Hipp chyba na prawde cos pomaga, bo widze poprawe. Dalej sie meczy z kupka ale nie az tak jak wczesniej.. i nie kupka az tak czesto. Do tego masaz brzuszka tez jest pomocny, zwlaszcza to dociskanie kolanek do brzuszka. Maly bardzo to lubi i slychac ze przynosi mu to ulge :)

Dzis wazenie i spacerek przy okazji..

Kurcze, ale mam chetke na lampke czerwonego wina... :rofl2:
 
Do góry