reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Czyżbym została sama nierozpakowana :(?

Dzis po ktg od 19 skurcze nieregularne średnio co 30-15 czasem 6 minut w nocy sie nasiliły potrwały 40minut i rano ustąpiły, kontrola na ktg, cisza spokoj ani jeden sie nie zapisał, teraz znow zaczyna bolec brzuch, ciekawe czy znow nie odpuści.

Ja tez jeszcze w 2paku [emoji29]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
A na kiedy termin? Jak podwozie i ktg?;)

Termin 25.07. Rozwarcie na palec, szyjka długa ale miękka. Na ktg pisały sie skurcze regularne co 3 min ale js nic nie czułam. Innym razem co 5-6 min ale ja tylko czułam twardy brzuch.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Termin 25.07. Rozwarcie na palec, szyjka długa ale miękka. Na ktg pisały sie skurcze regularne co 3 min ale js nic nie czułam. Innym razem co 5-6 min ale ja tylko czułam twardy brzuch.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

No to juz moze niedlugo i my sie wypakujemy :) ja od jakiegos czasu znow co 30minut bolesne trwające ok minute skurcze, moze dzis cos ruszy
 
@nieufna tak sie mowi do 3 miesiecy pozniej do pol roku a i tak bedziemy jak wszystkie matki martwic sie o dzieci do konca zycia..

Co chce cos do was napisac to mi cos albo ktoś przerywa..
W niedzielę chrzcimy Helenke i mielismy trochę problemow z lokalem ale dalismy rade ;)
Aga trzymam kciuki za maluszka!
Za nierozpakowane tez trzymam kciuki- szybkich i lekkich porodow kochane ;*
A rozpakowanym dużo cierpliwosci! <3

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny co miały wywoływane porody po jakim czasie od podłączenia kroplowki zaczęło się coś dziać? Bo nie wiem na co się szykowac
:-) też musialyscie byś na czczo?
tak na czczo a dzieje się w zalezności od organizmu, jedne wezmą 1/3 butelki i już a inne 2 oxy i nic..
 
reklama
Do góry