reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Witajcie!
Ja dziś noc ok, ale od 9 masakra już nie wiedziałam co mam robić. Na ręce nie, położyć się nie, jedzenie nie dosłownie wszystko! Byłam już załamana.

Czekam na męża jak na zbawienie. Śpi różnie...raz godz a raz trzy...Siedzę sama w domu i już powoli mam dość. Nie mam tutaj nikogo a z nią jeszcze nigdzie nie pójdę, bo gdzie? pod blok? Jak w weekend pojechaliśy do rodziców to w aucie spała owszem, ale tam z 2 godz nie mogła zasnąć i non stop musiałam ją uspokajać to w doopsku mam taki wyjazd. :( Wczoraj skończyła 2tyg. nie wiem ile jeszcze taki stan potrwa, ale chciałabym żeby było lepiej.

Z mężem śpimy osobno, ja śpię z małą u niej w pokoju bo wstaje na karmienie do niej i ją przebieram a mąż o 5 do pracy wstaje, więc musi się wyspać. Doła mam dziś. Ryczeć mi się chce dosłownie.
To że mała śpi jakoś mnie nie relaksuje :( już się martwię kiedy się obudzi i co będzie.

U nas też Anna :) dziękujemy :*
 
reklama
Dziewczyny czy wasze dzieciaczki też duszą sie śliną? U mnie często wtedy zaczyna machac intensywnie rękami i robi się czerwona nie może nabrać powietrza nosem i ślina z buzi aż wychodzi muszę wtedy szybko brać przez kolana i klepać po pleckach strasznie się wtedy denerwuje bo widok duszacego dziecka jest straszny
[emoji17] Na początku położna powiedziała że to śluz bo już nieodśluzowuja po urodzeniu dzieci, lecz już mała ma ponad miesiąc i dalej się przydusza.
Aga a jakbyś zadzwoniła do pediatry i spytała? Mój tak nie robi. Ogólnie nawet nie ulewa mu się za bardzo
 
Za chwilę właśnie idę do pediatry. Moje starsze też tak nie miały. Dzisiaj musiałam z nią spać bo w czoraj dwa razy zdarzyło się jej tak zachlysnac.
 
Dziewczyny co miały wywoływane porody po jakim czasie od podłączenia kroplowki zaczęło się coś dziać? Bo nie wiem na co się szykowac
:-) też musialyscie byś na czczo?
 
Aga tez bym zadzwonila bo u nas tez nie ma takiego prpblemy. Mojemu dzis praktycznie cala noc ulewalo sie mleczko. Macie jakies sposoby zeby tego.ulewania bylo jak najmniej. Maly najczęściej zasypia podczas karmienia i z bekania nici pomimo moich prob..
 
Właśnie wróciłam od lekarki. Mamy skierowanie do szpitala. Są to bezdechy. Trzeba zbadać przyczynę [emoji22]
 
Aga, ojoj, mam nadzieję że to nic takiego i szybko znajdą przyczynę. To stresy masz straszne :(

Agula, nie wiem co Ci poradzić. U nas też są takie momenty, że nie wiadomo co mu nie pasuje, ale zazwyczaj męczy go brzuszek. Jak juz uda mu się walnąć kupkę, to wtedy spokojnie zasypia, ale zdarza się, że męczy się kilka godzin z tą kupką. Często pomaga leżenie na przewijaku i uginanie nóżek do brzuszka. Śpiewam mu wtedy piosenki i jakoś się wycisza. Ale najczęściej ratuję się cycem, choć wiem, że nie może być jeszcze głodny. Ale myślę Agula, że jeszcze troszkę i się jej odmieni i szybko zapomnisz o trudnych początkach.

Ja dziś byłam z moim na ważeniu - ma już 3900. Ze szpitala wychodził 16 dni temu z wagą 3120.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga tez bym zadzwonila bo u nas tez nie ma takiego prpblemy. Mojemu dzis praktycznie cala noc ulewalo sie mleczko. Macie jakies sposoby zeby tego.ulewania bylo jak najmniej. Maly najczęściej zasypia podczas karmienia i z bekania nici pomimo moich prob..

Musi sobie beknac. Moj jak nie beknie to ulewa bardzo, albo jak za duzo zje. Polozna radzila nawet robic przerwy podczas karmienia i odbijac malego.

Właśnie wróciłam od lekarki. Mamy skierowanie do szpitala. Są to bezdechy. Trzeba zbadać przyczynę [emoji22]

Zdrowka dla malenstwa! Kciuki trzymam mocno!

--

No w koncu moja kruszyna wazy wiecej niz po porodzie. W 6 dni przytyl 270g :) Jescze poltora kilo i bedzie wazyl wiecej od mojego kota :p
 
Dziewczyny co miały wywoływane porody po jakim czasie od podłączenia kroplowki zaczęło się coś dziać? Bo nie wiem na co się szykowac
:-) też musialyscie byś na czczo?
Tak, musiałam być na czczo, mi się brzuch spiął momentalnie po podłączeniu, ale poza tym nie zareagowałam na oxy. Kilka skurczów się zapisało, ale ja też miałam swoje i nic... po chwili żadnych nie było...
 
reklama
Dziewczyny płaczących maluchów, spróbujcie tej metody Link do: Dr Hamilton pokazuje, jak uspokoić płaczące niemowlę. Niewiarygodne

U mnie mała płacze, jak jest bardzo spiąca i nie może zasnąc i ta metoda działa.

Też często nie chce beknąc i jej się ulewa, ale w nocy nawet jak nie śpi to nie płacze.

U nas pepek odpadł dość szybko, ale podszedł ropą i smarowałam maścią z antybiotykiem przez 3 dni i przemywałam octaniseptem. Teraz już jest normalny pępuszek.

Aga, trzymam kciuki, żeby z maleństwem było ok.

Agula, ponoć grunt to wytrzymać trzy pierwsze miesiące, ale macierzyństwo to ogólnie ciężki kawałek chleba;)
 
Do góry