reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

U nas to jednak nie wody, rozwarcia dalej brak , wiec leżymy i nic niewiadomo co dalej ;)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Gutka powodzenia!

Ja już też chcę,jeszcze jak M jest w domu to nie myślę w miarę o tym wszystkim,a jak jest w pracy to już swiruje.zjem obiad i jadę do mamy bo nie mogę sobie miejsca znalezc:-/
 
U nas to jednak nie wody, rozwarcia dalej brak , wiec leżymy i nic niewiadomo co dalej ;)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
to pewnie taka bardziej wodnista wydzielina po tym czopie,ja tak mam od rana właśnie,n najpierw ten czop a raczej jego część a teraz czuję jak mi coś leci wodnistego z takimi cząstkami jakby dalej tego czopu,nic poza tym,ruchy czuję ok.nie wiem sama,zobacze jeszcze najwyżej pojadę na ip żeby sprawdzić:-)

Powodzenia!
 
Gutka powodzenia!
Ja tez w szpitalu od rana
Leze pod kroplówka juz prawie 2,5h i ledwo jakieś skurcze czuje
To juz moje 2 podejście w tym tygodniu
Mam nadzieje ze juz dzis bedzie po wszystkim [emoji29]
Bo w pewnym momencie byłam załamana, położyli mnie na patologi i myślałam ze tak tam bede leżeć ale na szczęście wzięli na porodówkę po godzinie
Ojojoj uparciuszek Moj Kochany niech sie bierze do wyjscia bo mama nie chce byc krojona [emoji29]



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Mi przebili pęcherz, 4cm. Najgorsze, że przez cukrzycę nie mogę rodzić aktywnie. Cały czas będę leżeć podpięta pod ktg :-/
 
Powodzenia dla rodzących!!!! :*

Dzięki za rady Kochane.
Byliśmy 3 raz u lekarza....zmiana mleka na bebilon HA + i przystawianie do cyca.

Needi- łącze się...mój pojechał dziś na chwilę do pracy a mała dostala szału, nie chciała cyca, krzyczała przeraźliwie, zasnęła na 20min i na nowo krzyk. Zaczęłam płakać. Dokarmiliśmy ją i poszła spać, ale jak pomyślę, że za chwile powtórka to mam ciary.
Nie karmiłam piersią i mała dziś została przystawiona, fakt pila cos tam ale później zasypiała i robiła dzikie sceny. Dziś usłyszeliśmy, że ma niedowagę. Nie dziwie się jak ona co zje to ma takie ataki, bo ją boli :/ a lekarze nic nie mogą pomóc. Zmiana mleka, przystawianie do cyca itp.
Sama nie wiem jak mój dzień ma wyglądać, skoro cyc jest na zawołanie a ona krzyczy co 20min + bóle brzucha....

:( jestem załamana i ciekawa ile to jeszcze potrwa
 
reklama
Powodzenia dla rodzących!!!! :*

Dzięki za rady Kochane.
Byliśmy 3 raz u lekarza....zmiana mleka na bebilon HA + i przystawianie do cyca.

Needi- łącze się...mój pojechał dziś na chwilę do pracy a mała dostala szału, nie chciała cyca, krzyczała przeraźliwie, zasnęła na 20min i na nowo krzyk. Zaczęłam płakać. Dokarmiliśmy ją i poszła spać, ale jak pomyślę, że za chwile powtórka to mam ciary.
Nie karmiłam piersią i mała dziś została przystawiona, fakt pila cos tam ale później zasypiała i robiła dzikie sceny. Dziś usłyszeliśmy, że ma niedowagę. Nie dziwie się jak ona co zje to ma takie ataki, bo ją boli :/ a lekarze nic nie mogą pomóc. Zmiana mleka, przystawianie do cyca itp.
Sama nie wiem jak mój dzień ma wyglądać, skoro cyc jest na zawołanie a ona krzyczy co 20min + bóle brzucha....

:( jestem załamana i ciekawa ile to jeszcze potrwa
No ja już to niestety przerabiałam i minimum jeszcze do trzeciego miesiąca. A karmienie na zawołanie robi z nas niewolnice, ale dla dziecka to też ukojenie ten cyc. Widzę jak Maja mimo bólu chce cycać. Ale też czasem nie mam siły.

Ja masuje w taki sposób że kładę ją po spaniu na brzuszku i lekko ściskam boki brzuszka od paszek i tak jade w stronę pupki. Nauczyła mnie teściowa przy Martynce i u mnie zawsze są bąki a po jakimś czasie kupa.
 
Do góry