reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Ja właśnie leżę w szpitalu pod oksytocyna, mam ten test wydolności łożyska. I czekam :-) zobaczymy, co będzie.
Trzymam kciuki :*


Dziewczyny po porodzie sn. Kiedy zaczelyscie w miare normalnie funkcjonowac? Mnie tak szwy ciagna jak dluzej pochodzę ze masakra :( z lozka wstaje jak kaleka
Gdzieś po 2tygodniach :) ale ja to porządnie szyta bylam ;)


Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny po porodzie sn. Kiedy zaczelyscie w miare normalnie funkcjonowac? Mnie tak szwy ciagna jak dluzej pochodzę ze masakra :( z lozka wstaje jak kaleka
Ja też dużo szwów mam ale tak dobrze to zaczęłam chodzić po półtora tyg. Ale dalej szwy czuję.

Ku..a mam kryzys. Od rana siedzę i karmię a Maja je i płacze bo brzuszek boli. Jestem jak w więzieniu. Mogę tylko patrzeć jak ona cierpi... smoczek pomaga na chwilę. Kupiłam już krople ale czekam jeszcze tydz aż skończy trzy tyg.
 
Skurcze trochę bolesne. Wywołują, leżę pod oksytocyna. Przez cukrzycę mówią, że niebezpiecznie jest rodzic Po terminie.
 
reklama
Do góry