reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Mnie też Julka bolą tylko do zniesienia. Lewa promieniuje z pod pachy do sutka ale przed chwilą z niej jadła i trochę lepiej
 
reklama
a ja sobie ją chyba odgniotłam bo chyba na niej za mocno leżałam, bo nie boli od nadmiaru pokarmu ani jak młody ssie tylko ogólnie goli jakby byłą stłuczona
 
Julita mnie też nie bolała od nadmiaru ale niemniej jak mała possala to zależało.

Lizzy ciągle masz skurcze?
 
Mai ropieje oczko od dwóch dni. Wyczytałam że to dość powszechne. Przemywam solą fizjologiczną i masuje kanalik łzowy. W szpitalu tak miała przez dwa dni ale znikło, a teraz wróciło i jakby więcej... trochę się martwię.
Po jakim czasie iść do lekarza, jak nie przejdzie? Po tygodniu? Miała któraś tak?
 
Mai ropieje oczko od dwóch dni. Wyczytałam że to dość powszechne. Przemywam solą fizjologiczną i masuje kanalik łzowy. W szpitalu tak miała przez dwa dni ale znikło, a teraz wróciło i jakby więcej... trochę się martwię.
Po jakim czasie iść do lekarza, jak nie przejdzie? Po tygodniu? Miała któraś tak?
Miśkowi też łzawi jedno oko. Przemywam solą i swoim mlekiem. Moja położna mówi, że to normalne i nie musi od razu oznaczać zatkanego kanalika. Mojej koleżanki synkowi udrażniali kanalik dopiero jak skończył 2 msc
 
Mai ropieje oczko od dwóch dni. Wyczytałam że to dość powszechne. Przemywam solą fizjologiczną i masuje kanalik łzowy. W szpitalu tak miała przez dwa dni ale znikło, a teraz wróciło i jakby więcej... trochę się martwię.
Po jakim czasie iść do lekarza, jak nie przejdzie? Po tygodniu? Miała któraś tak?
Mojej Mai ropiało, dostawała kropelki które w sumie średnio pomagały a okulista kazała duży nacisk kłaśc na masaże kanalika tylko tak dokładnie według shematu i koniecznie przemywać solą fizjologiczną tylko raz danym gazikiem, w odpowiednim kierunku.
I pomogło.
 
reklama
Do góry