reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Hej dziewczyny a u mnie termin na dzis i cisza [emoji853] wczoraj mały w brzuchu strasznie szalał az sie bałam bo zawsze to w dzien pare ruchów czy po jedzeniu a wczoraj dosłownie cały dzien wiec zadzwoniliśmy do szpitala sie zapytać czy to normalne,ze jest tak nadpobudliwy ale oczywiscie jak nie leci mi krew,nie sączą sie wody i nie mam skurczy to normalne i mam wsiąść paracetamol[emoji853] Od tego wyczekiwania dostanę depresji jeszcze przedporodowej tak Wam zazdroszczę,ze niektóre maja juz maluszki przy sobie a ja czytam tylko co u której i sie dołuje [emoji853]

Hej wszystkim.
Wmazur, nie martw się, ja też czekam dalej ;) i tylko takie lekkie bóle okresowe "w tle". I też wręcz czuję w sobie, jak się emocje kotłują. A mała ruchliwa, w dodatku tak dziwnie ma czasem, że tak jakby drgała. I jest coraz większa - teraz już pewnie koło 3,7 kg :(

W piątek pojechałam na ktg do szpitala, ale na IP, nie do ambulatorium i powiedzieli, że mnie oczywiście przyjmą bez problemów, ale trzeba czekać (nawet do 5 godzin). Uznałam więc, że mam w nosie i wracam do domu, bo się nic nie dzieje, a 12 lipca byłam na wizycie i wody ok, łożysko też, ruchy czuję cały czas, to nie będę się katowała siedzeniem na IP. Ale jutro to już się muszę stawić rano do tego ambulatorium, bo się trochę się zaczynam obawiać tego "przeterminowania" :(
 
reklama
Ja tez czekam, nic sie nie dzieje, wiec dalej trwam z nierozpakowanymi. Moja tez czasem jakby drgala i sie zastanawialam co to hehe
U mnie jest dziwnie, bo z usg tylko nie z piersszego tylko z pozniejszych termin 14.0u a z om 24.07 i lekarz powiedzial zebym brala pod uwage 24... Takze pewnie bede ostatnia...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez czekam, nic sie nie dzieje, wiec dalej trwam z nierozpakowanymi. Moja tez czasem jakby drgala i sie zastanawialam co to hehe
U mnie jest dziwnie, bo z usg tylko nie z piersszego tylko z pozniejszych termin 14.0u a z om 24.07 i lekarz powiedzial zebym brala pod uwage 24... Takze pewnie bede ostatnia...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Madziolina nie martw sie ja 22 z Om biore na przeczucie 7dni przeterminowania wiec pewnie do 29 bedziemy czekac ;)
 
Ja tez czekam, nic sie nie dzieje, wiec dalej trwam z nierozpakowanymi. Moja tez czasem jakby drgala i sie zastanawialam co to hehe
U mnie jest dziwnie, bo z usg tylko nie z piersszego tylko z pozniejszych termin 14.0u a z om 24.07 i lekarz powiedzial zebym brala pod uwage 24... Takze pewnie bede ostatnia...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
A masz takie jakby pyknięcia wewnątrz? Ja miałam kilka razy, pierwszy myślałam, że może to wody zaraz odejdą, potem się zastanawiałam, czy to nie stawy tak strzelają albo gazy - czy dziecko w brzuchu puszcza gazy? ;)
 
@BasiaJulia - ja tez daej w dwupaku :((( Myslalaś o olejku rycynowym?
Olcia, chyba się nie skuszę ;) wątpię czy to zadziała. Czytałam też na jakimś forum o takim koktajlu z różnych składników, ale też mi się to podejrzane wydaje. Chodziłam też po schodach, po 2 stopnie do góry. Chyba poczekamy jednak ;) choć ciężko się podnosić z kanapy i kręgosłup też daje popalić.
A Ty stosujesz?
 
Basiajulia mi tak wlasnie pyknelo jak mi wody odeszly. Taki stuk jakby kosc uderzyla o kosc. Zazdroszczewam karmiacym, ja siedziałam przed laktatorem i ani kropelka nie splynela, jedynie krew, mam sutki cale we krwi, juz nie wiem co robic :( maly sie zaprzyjaznil z butla :(
 
reklama
Basiajulia mi tak wlasnie pyknelo jak mi wody odeszly. Taki stuk jakby kosc uderzyla o kosc. Zazdroszczewam karmiacym, ja siedziałam przed laktatorem i ani kropelka nie splynela, jedynie krew, mam sutki cale we krwi, juz nie wiem co robic :( maly sie zaprzyjaznil z butla :(
Julka, właśnie wiem, że ma być taki odgłos, dlatego się trochę przestraszyłam, ale to już było dawno, a we środę pytałam specjalnie o ilość wód lekarki to mówiła, że jest ok. A potem miałam taki odgłos jeszcze 2-3x w różnym odstępstwie czasowym ;) Więc to nie wody.
 
Do góry