reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Dziewczyny, wiem ze zamilklam ale Mala absorbuje 110% naszej uwagi:) wszystko jest swietnie, uczymy sie siebie wzajemnie, laktacja sie rozkreca i mala z ochota ssie. Na razie bez wiekszych komplikacji, zastanawiam sie tylko i moze ktoras z doswiadczonych mam po sn mi powie, ile czasu sie krwawi po porodzie srednio?
u mnie jutro mija 3 tydz i jeszcze plamie .więc myślę że gdzieś miesiac

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, wiem ze zamilklam ale Mala absorbuje 110% naszej uwagi:) wszystko jest swietnie, uczymy sie siebie wzajemnie, laktacja sie rozkreca i mala z ochota ssie. Na razie bez wiekszych komplikacji, zastanawiam sie tylko i moze ktoras z doswiadczonych mam po sn mi powie, ile czasu sie krwawi po porodzie srednio?
Ok. 1,5 miesiąca
 
A ja dzis po ktg, bylam w innym szpitalu bo blizej i ze liczy sie termin z 1 i 2 usg a tam byl chyba 25.07 i to jest wlasciwy termin a nie z usg 14.07... Takze ja chyba bede ostatnia. Dzis na ktg ok, brak skurczy

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak długo trwa krwawienie po urodzeniu dziecka?

Odchody połogowe powinny zaniknąć pod koniec okresu połogu, czyli mniej więcej w 5.-6. tygodniu po porodzie.
 
Asia, a jakie to uczucie jak się to nosi? I to jest czymś zakończone? Jeżeli nie chcesz publicznie pisać to napisz na priv do mnie :)
Ja miałam zakładany taki urologiczny i bardziej mnie wkurzał niż bolał, więc jestem ciekawa czy to coś podobnego ;)
Tzn. boli samo założenie, potem zwisa Ci taki ogonek i dalej jest bezboleśnie tylko mało komfortowo szczególnie przy siusianiu i przed współdzielącymi salę, uczucie jak byś chodziła (przepraszam za określenie) z przepełnionym tamponem. Po założeniu tego baloniku wstrzykują w niego sól fizjologiczną co generalnie też nie jest straszne. I co najważniejsze to musisz z nim dużo chodzić. U mnie po całym dniu (na noc miałam ściągnięty) dał rezultat i rano było już 5 cm rozwarcia. Tylko to zakładanie brrr.......:wściekła/y:
 
Dziś robiłam generalne porządki, mylam okna, trzepalismy dywan itp itd..Bo w sumie najbliższe takie sprzątanie to chyba na święta będą[emoji14]
A teraz jakoś dziwnie mnie brzuch kłuję na dole, nie wiem czy to mała się rozpycha czy jak..

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry