reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Julka spokojnie ja karmiłam piersią i młody spadł z wagi teraz daje pierś i dokarmiam i jest zadowolony ;) nir mam parcia na kp szczęśliwa mama szesliwe dziecko

Agula bardziej masz baby blus . Musisz z kimś pogadać powiedzieć co cie boli jeżeli trwa dłużej niż 6 tygodni to trzeba iść do specjalisty . Ja miałam tak na początku potem moment w domu . A teraz się ogarnęłam . Bałam się zostac sama z małym ale daje rade . Chodź czasami jest ciężko a u nas mały upraciuch potrafi nie spać 3 godziny ;)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Fazerkamm nie mam doświadczenia ale większość źródeł podaje ze paracetamol na temp przy zapaleniu piersi
Można tez zrobić zimny okład albo okład z liścia białej kapusty


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ilona, i co u Ciebie? Na wywołanie za 2 dni?
Wmazur, spokojnie :) masz jeszcze trochę czasu.
Gutka, Ruda - ja od czwartku mam takie dziwne dolegliwości - pobolewa mnie brzuch, kłuje na dole, wczoraj kręgosłup nie tyle bolał, co raczej taki ucisk czułam, a dziś stawy....
LuckyJuly - to mamy podobną huśtawkę nastrojów :( ja dziś to w ogóle mam taki dziwaczny stan, że chyba nie miałam takiego jeszcze.

Ja pytałam w szpitalu - u mnie po terminie ktg co 3 dni i po 7 wywołanie (podobno najpierw balonik). Zobaczymy. Nie dość, że ogólnie podenerwowanie, bo termin, to jeszcze się obawiam czy wszystko ok jest z dzieckiem i ze mną będzie podczas porodu :(
Kurde ja miałam ten balonik tzn. cewnik z balonikiem.Ogólnie noszenie trochę uciążliwe ale mi pomogło. Niestety zakładanie jak dla mnie bardzo nieprzyjemne.
 
Fazerkamm ja mialam to samo. Paracetamol mozna bo mi dawali w szpitalu. Ja jak mialam goraczke i bolaly piersi to odciagalam cale mleko laktatorem i przykladalam zimne kompresy i po kilku razach przeszlo. Kapuste tez wkladalam ale smierdzialam bigosem i nie pomagalo a chlodne oklady jak najbardziej :-) sprobuj moze Tobie rowniez pomoze.

Agula wiem co to znaczy bo ja w szpitalu przechodzilam to samo. Ktoregos dnia to nawet patrzylam na malego i zastanawialam sie czy ja go kocham...mialam mega dola tez beczalam ale pogadalam ze znajoma i jakos przeszlo. Pozniej mialam takie wyrzuty ze jak moglam w ogole tak pomyslec..w sumie do tej pory mam :(

Trzymam kciuki za nierozpakowane kobitki zeby zaczelo sie jak najszybciej a porod byl jeszcze szybszy i bezbolesny :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej! Dziewczyny nie odzywam sie, bo mam depresje lub jak kto woli szok poporodowy.

Non stop rycze, małą zajmuje się z automatu, czuje sie jak zbedny element :( nikt nie zapyta co u mnie, jak się czuję.
Mąż ma tydzien wolnego tylko, duzo mi pomaga, ale ja mam takie hustawki nastrojowe a wygladam tak, ze rodzice mnie nie poznali :( przy wypisie w szpitalu tak ryczałam, ze nie wiedzieli co mi jest.

Boję się zostawac sama z małą, mysle ze sobie nie poradze. Ona 3godz spi a zeby zasneła ponownie to z 1-2godz i marudzi. Daje smoczka i jakos jest. Zasnie.
Mam przez to sporo stresu. Ostatnio mam mysli, zeby wyjsc i nie wrocic...Duzo moglabym pisac. Zazdroszcze tym co cieszą się każdą chwilą.

Jak dojde do siebie to odezwe się!:* trzymajcie się Kochane!
Agula gospodarka hormonalna wraca do stanu z przed ciąży. Ja też jestem czasem smutna, bo mąż z Martynką wszędzie się wybierają ale ja zostaję w domu z Mają. Czuję się niepotrzebna i niechciana. Ale wtedy mówię mężowi o tym i proszę żeby mnie częściej przytulal. Albo wieczorem jak maleńkiej ciężko usnąć i chce wisieć na cycu to też jest mi źle. Ale wtedy go wołam. Postaraj się o towarzystwo. Jestem pewna że to minie.
Dziewczyny co na temperature? Paracetamol? Kurka chyba mam zapalenie piersi :( nawal mleka miałam, później zaczela mnie piers bolec, dreszcze okrutne mialam i było mi zimno.. zdrzemnelam się i teraz tem 38 :( :(

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
Paracetamol tak. Współczuję pamiętam że to boli, ale swoją drogą mi też ostatnio ciągle zimno.
 
Agula, ja też miałam kryzys, tak po tygodniu, przeryczałam noc i dzień. Bolała mnie glowa, cycki, chodziłam w koszuli nocnej, drprecha na maxa, ale malutka mi wszystko wynagradza. Też czuje sie mega nieatrakcyjna, do tej pory chodziłam po domu bez stanika, żeby mi się te piersi goily, jutro wraca młody i musze sie wreszcie ogarnac. No i wizyta tesciow jutro....oni sa ok, ale ja się czuje jak czuje. Dzis bylismy na pierwszym godzinnym spacerku. Moja tez potrafi spac dwie godziny a potem 2-3 przy cycu, ale wiem, kiedy je a kiedy sobie cmoka. Nie rozpakowanym szybkich porodoe zycze!!!!
 
Co do depresji również się dołączam [emoji22] jest beznadziejnie. Młoda ma straszne kolki. Nie śpi wcale i ja razem z nią. A w lusterko wolę nie patrzeć wyglądam jak bym wogole nie urodziła jak wielka locha, odrosty do ziemi, nieuczesana nie ubrana no ale jak? Ja się pytam jak dziecko cały czas płacze. Leżę w łóżku z małą albo noszę na rękach zeby się uspokoiła.
 
Hejka, u mnie też cisza, czekamy dalej, dzisiaj jak wstawalam w nocy to miałam wrażenie jakby mi się kości lonowe rozeszły, strasznie dziwne uczucie:-)

Agula, biedna, współczuję nastroju i trzymam kciuki żebys jak najszybciej wróciła do formy, ale najważniejsze to rozmawiać nie zamykać się w sobie.

Moja mama i mnie i brata ok 2tyg przed terminem rodziła więc u mnie się nie sprawdza:-)

A i najlepsze jest to że u mnie teraz straszna pogoda, leje a ja nie wejdę w żadne buty poza japonkami!
 
reklama
Dzięki Dziewczyny!!! :* widzę, ze nie jestem sama... :) rozmawiam z mezem duzo i mnie wtedy przytula i mi tłumaczy wszystko. Wyrzucam wszystko z siebie zawsze, ale wiadomo jest roznie.

Aga30+ a co podajesz na kolki i od kiedy ma???
 
Do góry