reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Ja miałam dziwną noc. Bóle jak na okres i skurcze. Już myślałam, że coś się rozwinie, ale zasnelam. Dalej mnie tak trochę boli, ale nie rozkręca się. Ech!
 
Żadna dziś nie urodziła? [emoji14]

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też nie :(
I dziś jestem taka oklapła z sił, że dramat. Budziłam się co godzinę, a myślałam, że będę dość dobrze spała, bo chłodno. A dziś jeszcze mnie stawy bolą.

A które dziewczyny są po terminie (oprócz mnie) albo mają termin na dziś?
 
Jestem dzis troche podlamana. Maly.siedzial mi przy piersi 4 godziny pod rzad a i tak byl tak glodny ze zjadł butle, widocznie sobie nie pojada a lekarz do mnie żebym karmila piersia bo butelka to krokod tego zeby w ogole jadl piers. Głupia nie jesten i probuje ale dziecko glodne jest i placze a ten z teksten jakbym byla wygodna matka. Ile w ogóle mm je taki maluszek?
Julka u mnie podobna sytuacja była nie mialam wogole nawału męczyłam się 2 tyg z dzieckiem przy cycu zeby po dwóch tygodniach usłyszeć że dziecko nie wróciło do swojej wagi ze płacze cały czas bo głodne i zaczęłam dokarmiać i tak już 4 tydzień sie zaczął z butelką a przy cycu dwa razy jest bo płacze przy nim
 
Ja termin na jutro ale cos słabo to widze [emoji853] w czwartek mam mieć masaż szyjki.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
No trudno dziewczyny. Walcze dalej z obolalymo sutkami i brakiem pokarmu ale dokarmiam go. Trudno. Nie bede dziecka glodzic. I jest moim największym szczęściem :) dziewczyny to jest niemozliwe ze az tak mozna kochac a moj maz to normAlnie sir wzrusza, kazda polozna go zaczepia ze on taki zapatrzony jak malo kto. Caly porod przeplakal. I bez cyca tez bedziemy szczesliwi :)
 
reklama
Cześć
Ja tez po terminie, 3 dni
Szanse ma jeszcze dzis i jutro jak nie to szpital tak jak pisałam
A w nocy szalał w brzuchu i spac nie dawał
Chyba szykuje mi sie na świat niezły uparciuch i łobuz [emoji848]
Ale juz kocham go nad życie, oby szybko i szcześliwie sie urodził
Pózniej boje sie pierwszych dni i tygodni jak sobie poradzimy sami
Przepraszam ze ja tylko o sobie ale im bliżej poniedziałku tym bardziej ogarniają mnie leki i smutek, chyba muszę sie wypłakać i wziasc w garść!
M tez przezywa bardzo ale stara sie nie pokazywać, ja tez, ale to straszne emocje



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry