reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Witam wszystkie mamy, mam termin na 28 lipca, zapowiada sie cc
Witaj, czemu masz mieć cc? 28 to termin z miesiączki?
Ja dzis z mezem bylam w ikei i jakos dziwnie sie wszyscy patrzyli na mnie i moj brzuch i chyba sie dziwili jak ona jeszcze chodzi z takim brzuchem

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe, ja wychodzę już tylko z konieczności bo ciągle mi się wydaje że wszyscy się gapia:-)
 
Jestem dzis troche podlamana. Maly.siedzial mi przy piersi 4 godziny pod rzad a i tak byl tak glodny ze zjadł butle, widocznie sobie nie pojada a lekarz do mnie żebym karmila piersia bo butelka to krokod tego zeby w ogole jadl piers. Głupia nie jesten i probuje ale dziecko glodne jest i placze a ten z teksten jakbym byla wygodna matka. Ile w ogóle mm je taki maluszek?
 
Julka 4 godziny bez przerwy był przy piersi? nie chcęsię wymadrzac bo znawcą kp nie jestem, mogę napięć jak to było u mnie. Ja wogole nie dokarmialam mm, nie wiem ile mleka miałam przez pierwsze dni bo po naciśnięciu na pierś mi nic nie leciało, dopiero chyba w piątej dobie przyszedł nawał i wtedy mleko samo leciało.
Jak Twój Synek ssie pierś to słyszysz ze połyka? niemożliwe jest żeby 4 godziny jadł, pewnie ponad 3 pierś traktował jak smoczka to i się nie najadl.
Jeśli nawet będziesz musiała karmić mm to nie koniec świata, tyle dzieci jest na mm i wyrastają na zdrowe super dzieciaki. Najważniejsze żeby Malutki był zdrowy. Tylko się nie zalamuj, ciesz się swoim największym szczęściem.
 
Mnie puszczają hormony i jest mi smutno. Martynka z tatą teraz robi... Make męczy brzuszek, więc ona chce do cyca, więc cyce zaczynają boleć. A jak jest przy cycu to je, a jak je to ma przepełniony brzuszek i ją boli a dziś nawet zwymiotowala. Ehh...

Spróbuję jutro czy zechce smoczka. I zacznę od podstawowej diety, coś jak pisała Doris, choć miałam nadzieję, że tym razem mnie to ominie. Obym w nocy pospała.
 
Jestem dzis troche podlamana. Maly.siedzial mi przy piersi 4 godziny pod rzad a i tak byl tak glodny ze zjadł butle, widocznie sobie nie pojada a lekarz do mnie żebym karmila piersia bo butelka to krokod tego zeby w ogole jadl piers. Głupia nie jesten i probuje ale dziecko glodne jest i placze a ten z teksten jakbym byla wygodna matka. Ile w ogóle mm je taki maluszek?

Julka podobnie było u mnie :( Co prawda mój rekord przy piersi to były 2.5h. Mały ssał, ssał i po chwili w paniczny krzyk i widzę, że woła jedzenia. Próbowałam na dwie piersi i było to samo - ssał, ssał i krzyk, nerwy :( I tak noce całe w szpitalu. Położne naciskały, bym tylko piersią karmiła ale po cc to ja tego mleka miałam widać niewiele, bo wyraźnie nie najadał się. Jejku jak mi serce pękało wtedy.. Dopiero jak zleciał z wagi ponad normę a ja kolejną noc z rzędu wołałam położne wykończona mówiąc, że on je, je i ciągle głodny zapadła decyzja by dokarmić.
Zupełnie inne dziecko jak się najadł. Spał jak aniołek.

Niby wiem, że dziecko może pierś jak smoczka traktować, ale to co wtedy robić? Odstawić od piersi? To jak się ma wtedy najeść? :confused2:
 
Hej Wam. Czy Sa Tu jeszcze jakies staraczki? Nie czytalam calego forum, ale jestem chetna by sie do was przylaczyc jeaeli moge. Staram sie Od roku I dalej Nic.jestem na wyapach, opieka medyczna jest kiepska... Mialam cytologie gr 3, a teraz mam CIN2... Lekarka w angli mnie uspokoila ze wszystko jest ok, ale nie wiem sama... Za 2 tyg mam wizyte w szpitalu I wytlimacza mi dokladnie co to jest, czy trzeba cos usunac itd. Dobra wiadomosc, po ostatnich staraniach zaczal mnie bolec brzuch przez ok 2 tyg, przed terminem spodziewanej miesiaczki bol piersi.. Czasem lekko zaboli mnie podbrzusze na kilka sekund. Okres sie spoznia drugi dzien, piersi bola cale.. Chyba jutro zrobie test.
 
reklama
Do góry