reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Flammie moj maly tak mial jak mial zoltaczke. Ciagle spal, 50ml jadl godzine w porywach do poltorej. Zasypial i wcale nie przybieral na wadze. Jak zoltaczka przeszla zmiana o 180 stopni.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gwiazda, paula, dzięki. No właśnie jest żółciutki. Badali bilirubinę i poziom był akceptowalny, ale żółtawy odcień skóry ma cały czas. A taka żółtaczka jakiś wpływ na wagę ma?
 
Robili badanie przez skórę w środę i wyszło chyba 240, ale jestem 100% pewna czy dobrze pamiętam.
No i nie wiem dokładnie co taki pomiar przez skórę mierzy właściwie i jakie jednostki tego wychodzą :p
 
reklama
Aa to u nas inaczej jakos podaja[emoji14]no nic. Przejdzie zoltaczka to dzidzius bedzie zywszy i bardziej chetny do jedzonka :)

My sie meczymy po kazdym jedzonku z czkawka. Szkoda mi bobasa bo dlugo go meczy i nic nie pomaga ;(

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry