reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Needi- u mnie to kosmos z tym terminem :D mam niby na 8.07 i w karcie mam wpisany ten tydzień jako 39 :D a przecież kula mi się 37+5 niech im będzie. Zobaczymy czy luzy mi się większe robią albo czy mnie da na szpital.
 
reklama
Mam dziś takie okropne uczucie w przełyku. Takie jakby mi się cofało, trochę jak mdłości ale jednak inaczej. Czy to jest zgaga?
Bo nigdy nie miałam zgagi więc nie wiem jakie to uczucie, opisywane jest jako palenie w przełyku ale mnie nie pali tylko czuję jak mi się tam cofa :/ Bleeeeh

Hej Dziewczyny.

Kamejka, tak, to zgaga, ja też nigdy wcześniej nie miałam i odczuwam raczej jako takie zimne uczucie. Mnie pomaga rumianek albo jogurt.

Lucky, tylko Channing Tatum nie jest kompletnie w moim typie..., choć w sumie bym nie pogardziła ;)

Lilla, ja też mam schizy. Ostatnio mój maluch się tak gwałtownie ruszał, jakby drgał i też się wystraszyłam. Też się martwię czy wszystko ok i o siebie. Myślę, że to normalne, że każda z nas się obawia. A właśnie, liczycie ruchy? Bo ja gdzieś wyczytałam, że dziecko powinno się ruszać 10x w godzinach 9-21...

Nafoczka, gratulacje Maleństwa :)

Doris, kciuki już zaciśnięte :)

U mnie też nic niczego nie zapowiada - żadnych luzów, główka wysoko, tak, że to pewnie ja zostanę na koniec :( a brzuch też pobolewa i jeden dzień boli, drugi cisza i tak w kółko.

Postanowiłam dziś skończyć szyć dla mojego malucha zabawki, wiecie takie miękkie z metkami :) Zawsze to coś innego niż książka albo serial.
 
Hej Dziewczyny.

Kamejka, tak, to zgaga, ja też nigdy wcześniej nie miałam i odczuwam raczej jako takie zimne uczucie. Mnie pomaga rumianek albo jogurt.

Lucky, tylko Channing Tatum nie jest kompletnie w moim typie..., choć w sumie bym nie pogardziła ;)

Lilla, ja też mam schizy. Ostatnio mój maluch się tak gwałtownie ruszał, jakby drgał i też się wystraszyłam. Też się martwię czy wszystko ok i o siebie. Myślę, że to normalne, że każda z nas się obawia. A właśnie, liczycie ruchy? Bo ja gdzieś wyczytałam, że dziecko powinno się ruszać 10x w godzinach 9-21...

Nafoczka, gratulacje Maleństwa :)

Doris, kciuki już zaciśnięte :)

U mnie też nic niczego nie zapowiada - żadnych luzów, główka wysoko, tak, że to pewnie ja zostanę na koniec :( a brzuch też pobolewa i jeden dzień boli, drugi cisza i tak w kółko.

Postanowiłam dziś skończyć szyć dla mojego malucha zabawki, wiecie takie miękkie z metkami :) Zawsze to coś innego niż książka albo serial.
Jakie zabawki uszyłas? Ja szukam inspiracji :-)
Dzień dobry wszystkim. W Krakowie słonecznie i nie za gorąco. Oby tak j dzisiaj było, bo mam trochę spraw do załatwienia.
 
Jakie zabawki uszyłas? Ja szukam inspiracji :-)
Dzień dobry wszystkim. W Krakowie słonecznie i nie za gorąco. Oby tak j dzisiaj było, bo mam trochę spraw do załatwienia.

Gutka, na razie żyrafkę i dinozaura - dino w prezencie dla synka przyjaciółki :) Szyję jeszcze misie jeden dla mnie, drugi dla przyjaciółki, ale one są dopiero w fazie roboczej. Myślę też o chusteczce na głowę dla mojej małej.
Zobacz media 717699
A, i to też jest mój schiz przedporodowy - że się zamiast dziewczynki urodzi się chłopczyk. Nawet lekarza nie pytam już czy to nadal dziewczynka - zobaczymy ;)
 
Dziewczyny to i ja dziś tycke ponarzekam. Czytam Was codziennie ale mało sie wypowiadam za to dziś juz siła wyższa [emoji853] Miałam taka noc,ze myslalam,ze chyba umrę zaraz[emoji853] wczoraj zrobiłam sobie spacer do sklepu po resztę kosmetyków itp.bo jak ja nie kupie to maz raczej nie pojedzie a jak pojedzie to kupi nie to co trzeba wiec moj spacer z aplikacja endo.5.5km w drodze powrotnej zaczęło łac wiec wrocilam cała mokra[emoji853]Wieczorem miałam straszny ból pleców az jie mogłam wytrzymać żaden masaż,leżenie czy siedzenie nie pomagało wiec o 20polozylam sie spać.W nocy dostałam skurczy ale nieregularnych i po chwili zaczelambolec mnie tak klatka,ze oddychać nie mogłam piłam wodę,usiadłam,pospacerowalam,wentylowalam sie przy oknie,zjadłam renne i nic No dramat 2godziny takiego bólu [emoji26]Na początku ciazy lekarz stwierdził u mnie nerwice ciążowa bo tez miałam takie bólu ok7tyg ciazy.Ogolnoe nie mam stresu itp.ale od paru dni mam myśli jak to bedzie,ze sobie nie poradzę z karmieniem,przewijaniem itd.mieszkam w UK nie mam tu nikogo kto mógł by mi doradzić czy pomoc na poczatek a rodzice niestety nie moga przylecieć wiec zostaje sama jedynie maz bedzie miał tydzień urlopu jak urodzę ale co to tydzień i chyba podświadomie wywołałam takie nerwy,ze ten ból trzymała mnie ,ze nie spałam pol nocy az zjadłam paracetamol ogólnie nie jestem zwolennikiem tabletek ale nie mogłam juz z boli wyrobic i pomogło po jakieś pol godz.pospalam 2godz i juz na nogach bo mam mdłości [emoji853]masakra jakas .Przepraszam za koje marudzenie ale nie mam nawet komu sie wyrządzić


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Wmazur tez miewam takie uciski w klatce i podejrzewam ze tez przez nerwy. Dasz dobie rade, nawet sobie nie zdajesz sprawe jak szybko zalapiesz,instynkt napewno cie poprowadzi. Tez sie cholernie stresuje i mam lepsze i gorsze dni. Codziennie zastanawiam sie czy to już. Czasen sobie mysle ze moze i dobrze jakby to bylo juz bo miałabym prod "z glowy" a czasem mysle ze wole poczekac bo jeszcze nie jestem gotowa. I tak w kolko. Oszalec mozna :p wstalam dzis kolo 9 także pospalam. Dzis obiecalam sobie zrobc liste co jeszcze potrzebuje i pojedziemy w sobote kupic, w razie w napisze,pelne nazwy jakby maz mial sam kupowac. Ja mam jeszcze tydzien do wizyty na ktorej sie dowiem kiedy cc, przynajmniej mam taka nadzieje ;)
 
Wmazur, spokojnie, idz moze do apyteki i popros o jakies ziolowe na uspokojenie. Kazda z nas sie denerwuje, a bedzie dobrze, zobaczysz. Poradzisz sobie, a jak z karmieniem bedzie cos nie tak, to dasz butle i juz, nie mart sie i pisz jak cos

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny to i ja dziś tycke ponarzekam. Czytam Was codziennie ale mało sie wypowiadam za to dziś juz siła wyższa [emoji853] Miałam taka noc,ze myslalam,ze chyba umrę zaraz[emoji853] wczoraj zrobiłam sobie spacer do sklepu po resztę kosmetyków itp.bo jak ja nie kupie to maz raczej nie pojedzie a jak pojedzie to kupi nie to co trzeba wiec moj spacer z aplikacja endo.5.5km w drodze powrotnej zaczęło łac wiec wrocilam cała mokra[emoji853]Wieczorem miałam straszny ból pleców az jie mogłam wytrzymać żaden masaż,leżenie czy siedzenie nie pomagało wiec o 20polozylam sie spać.W nocy dostałam skurczy ale nieregularnych i po chwili zaczelambolec mnie tak klatka,ze oddychać nie mogłam piłam wodę,usiadłam,pospacerowalam,wentylowalam sie przy oknie,zjadłam renne i nic No dramat 2godziny takiego bólu [emoji26]Na początku ciazy lekarz stwierdził u mnie nerwice ciążowa bo tez miałam takie bólu ok7tyg ciazy.Ogolnoe nie mam stresu itp.ale od paru dni mam myśli jak to bedzie,ze sobie nie poradzę z karmieniem,przewijaniem itd.mieszkam w UK nie mam tu nikogo kto mógł by mi doradzić czy pomoc na poczatek a rodzice niestety nie moga przylecieć wiec zostaje sama jedynie maz bedzie miał tydzień urlopu jak urodzę ale co to tydzień i chyba podświadomie wywołałam takie nerwy,ze ten ból trzymała mnie ,ze nie spałam pol nocy az zjadłam paracetamol ogólnie nie jestem zwolennikiem tabletek ale nie mogłam juz z boli wyrobic i pomogło po jakieś pol godz.pospalam 2godz i juz na nogach bo mam mdłości [emoji853]masakra jakas .Przepraszam za koje marudzenie ale nie mam nawet komu sie wyrządzić


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

Kochana, nic się na martw :) Ja też nic nie wiem, zajmowałam się co prawda bratem, ale miałam wtedy 10 lat... Ja mieszkam też tylko z mężem, nasze rodziny mamy 200 km i też najprawdopodobniej będę sama, ale damy radę :) w końcu na pewno pomogą nam np. Mamy z tego forum, nie? ;)

Nie wiem czy nie potraktują tego jako spamu, ale tu jest filmik (
) jak kąpać dziecko i fajne porady, pogrzeb sobie też w YT, tam są też inne z tej serii. Ja nie byłam w szkole rodzenia tylko sobie właśnie czytałam i oglądałam z Bebi Program (Link do: Szkoła Rodzenia — BebiProgram). Pewnie mnóstwa nie będę wiedziała, ale się trochę czuję pewniej ;)
 
reklama
Hej Wam,

Melduje ze my jeszcze w szpitalu. Nie mam juz siły. Dzisiaj nie wyjdziemy bo mały nie chce jesc i nie przybiera na wadze...nie wiem juz co mam robić i jak zeby jadł tyle ile trzeba. Jestem załamana to słabo powiedziane. Cały czas rycze juz nie wiem co mam zrobic ze sobą jak pomoc i sobie i jemu.

Chyba sie nie nadaje na matkę...

Fajnie Wam ze jeszcze jestescie w ciazy i urodzicie dzieciaczki w terminie. [emoji4] mam nadzieje ze u Was wszystko dobrze. Cały czas tzymam za was kciuki i Wasze lekkie porody. Buziaki


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Paula mi też ciężko bardzo. Ja jestem już w domu. Brzuch po cc boli okrutnie przy wstawaniu. Ciężko zorganizować cokolwiek. Mała przez 2 dni strasznie płakała. Nie wiadomo dlaczego. Co do nocy to może 2 h przespie. Szkoda słów. Aha moja również dużo spadła z wagi. Była teraz położna żeby skontrolować wagę i od wczoraj waga stoi już nie spada uff.
 
Do góry