reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Uwielbiam zajrzec rano na forum i zobaczyc, ze kolejny maluch na swiecie :) Ciesze sie bardzo!!

Doris! Powodzenia!! Kciuki trzymam i nie puszczam.
 
reklama
Witam:)
Ja dopiero zaczelam się denerwować przed porodem(wcześniej wyłączyłam myślenie:p),a tu widzę że spora część ma już dzidzie! Zazdraszczam!:)) I dużo zdrówka życzę:)
Najchętniej też chciałabym żeby Mala już z nami była,ale lekarz mówi że jeszcze poczekam...więc najdłuższe 3tyg przede mną
 
Doris trzymam kciuki. Jej coraz więcej rozpakowanych w czerwcu...a ja pewno zostane na lipiec bo jak narazie zero oznak rozwiązania.Jak do 04.07 nie urodzę to mam się zgłosić do swojego lekarza i pewno będą wywoływać.....brr znowu. Ale dobrze, że to już bliżej niż dalej.O niczym innym nie myśle.
 
Witajcieee!!! :)

Ja mam stresa jak do Was zaglądam :D ciągle nowe dzidziolki wyskakują :D a do mnie zbliża się to wielkimi krokami. Dziś mam wizytę o 16:20.

Fazerkamm, Doris- kciuki!!! :)
Iwona7510- super już dzidziolek z Tobą :)
Kaskaw- kciuki!!!
 
Alez wy lubicie rodzic w nocy. Ja sie postresowalam bo mam po nocy spodenki troche mokre i nie ma to zadnego zapachu. Zobacze co dalej. Chcialam jeszcze zasnsc ale nie wiem czy sie uda. Kciuki za te rodzące dzis :)
 
Dolaczam i ja do szczesliwych mam. Urodziłam SN o 20.40 (wiec nie śpię jeszcze :D ), po sciagnieciu szwu i pessara. Wiktorek lezal zaraz na moim brzuszku. Wazy 3110 i dostał 9pkt.
Nafoczka super. Witam Wiktorka i życzę dużo zdrówka:)
Witam:)
Ja dopiero zaczelam się denerwować przed porodem(wcześniej wyłączyłam myślenie:p),a tu widzę że spora część ma już dzidzie! Zazdraszczam!:)) I dużo zdrówka życzę:)
Najchętniej też chciałabym żeby Mala już z nami była,ale lekarz mówi że jeszcze poczekam...więc najdłuższe 3tyg przede mną
Witaj, a na kiedy masz termin?
Witajcieee!!! :)

Ja mam stresa jak do Was zaglądam :D ciągle nowe dzidziolki wyskakują :D a do mnie zbliża się to wielkimi krokami. Dziś mam wizytę o 16:20.

Fazerkamm, Doris- kciuki!!! :)
Iwona7510- super już dzidziolek z Tobą :)
Kaskaw- kciuki!!!
Powodzenia. Który masz tydzień Agula?

Cześć dziewczyny.

Doris miłego dnia w szpitalu. Byle do jutra.
Fazerkamm tobie dziś wywołują? Jak tak to trzymam kciuki.

Skończyłam dziś 37 tydz. Donoszona:-D

Za oknem leje. Ja wizytuje w piątek.

Miłego dnia. Która chce dziś rodzić?;-) ;)
 
Dzień dobry!
Sezon rozpakowywania trwa, ależ Wam zazdroszczę, że to już! Mój Młody ani myśli o wyjściu ;)
U nas dziś słoneczko.
Spokojnego dnia, dziewczynom rodzącym dużo sił i szybkiego porodu!
 
reklama
Gratuluję kolejnych dzidziusi

Paula ja w szpitalu dokarmialam bo też na wadze nie przybierala dopiero teraz w domu więcej chcą jest w szpitalu mój pokarm to tak tylko żeby pobudzić laktacje

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry