reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

reklama
Giuliaaa w tym wypadku niewiedza jest o wiele lepsza ;) ja przy pierwszym nie mialan w ogóle stresu ;)


Julka89.89 to tak jak ja :)


Lila kochana damy rade!!! A z dzidzia na pewno jest wszystko ok :*


Nafoczka gratuluje!!!!! Czulam dosłownie w kościach ze dzis ktoras urodzi :D :D suuuper Kochana :) :)

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
nafoczka gratulacje!! Coś przegapiłam? Nie wiedziałam że Ty dziś rodzisz! Chyba że Ty też nie hehe :D

Flammie ale fajnie że taką broszurkę ze szpitala dostałaś. Ja to mam nadzieję że znajdzie się chociaż jakaś miła położna, która mi opowie co i jak, a nie w ciemno wszystko.

Dziękuję za rady co do zgagi, chyba to mleko pomogło ale na krótko. Wcinam też migdały, ale po nich to chyba nic lepiej. Spróbuję jutro z maślanką :)

Lila wyobrazam sobie jak sie musisz stresowac ale wyobraz sobie co my pierworodki przechodzimy:D ja to sie tak strasznie boje, nie mam zadnego wyobrazenia, nie wiem jakie to uczucie, jaki bol zwiazany z porodem, nic nie wiem!!!

Z tego co obserwuję to pierworódki się mniej stresują, bo nie wiedzą czym, co je czeka :p Więc chyba jesteśmy jednak w lepszej sytuacji :D

fazerkamm i Doris trzymam kciuki za Was :*
 
Nie mogę spać, bo te podbrzusze mnie cały czas muli tak jak na okres :/

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
Mi na zgage pomaga kefir. Trochę jeszcze herbata miętowa. I koniecznie wtedy głowa wyżej niż tułów.
Nafoczka, gratuluję!
 
Nowy dzien, zaglądam z myślą "ciekawe jak minęła noc, czy mamy nowa dziadzie?" A Tu Nafoczka urodziła! [emoji106][emoji5] gratulacje!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Do góry