reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Witam się I ja ;) Ogólnie mam dużo na głowie i mam powoli dość wszystkiego . Jutro idę do szpitala i dziś dzień wariata a jeszcze remont robimy bo wiem hahah na ostani moment ale u nas zawsze ba wszystko jest czas. Strasznie się boje tego cc ale nie daje po sobie poznać co i jak ; (

Fazerkamm Mateuszek ma jeszcze 3 dni żeby się zdecydować na wyjście ;)

Iwonaimaja kciuki jutro za Anastazja masz odemnie i Adasia ;) Jednak mnie wyprzedziłas; )

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ciezko stwierdzic, lekarz napewno sprawdzi czy ci sie szyjka skrocila i czy masz rozwarcie takze glowa do gory. Najwazniejsze ze nie masz skurczy.
 
Mała w.piątek wazyla 2800 o której nie wiem mają mi dac znać
Na noc dają mi relanium bo się bardzo denerwuje myślę że jutro o tej godzinie już będę po

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wygląda mi to na czop i ja bym się nie denerwować:-) miesiąc jeszcze chodziłam po odejściu. Skurcze mi ustaly, szkoda,ale i tak muszę zostać bo ordynator mówi że po upadku może dziać się dopiero później ac nie zaraz po. Miał być Tarzan z mężem na rocznicę ślubu a zrobiłam go w pojedynkę i inaczej niż planowałem (a już w średniowieczu mówili że od Tarzana solo to się slepnie i o). Ręki nie złamałam stluklam mięsień tylko. Szczerze mówiąc tak obolała ciężko by mi się SN rodziło.
Olcia mój mąż drze się jak na stołek wejdę a co dopiero na drabinę. Dostałam ochrzan nawet za poukladanie w jego półce która jest najwyżej w szafie. Firanki na święta wieszal mi on. Wiszą nie po mojemu ale co tam, świat od tego się nie kończy :-) za chwilkę mam mieć badanie kontrolne aż się boję jak gowniara przed pierwszym badaniem że znowu laryngolog przylezie.
 
reklama
Witam się I ja ;) Ogólnie mam dużo na głowie i mam powoli dość wszystkiego . Jutro idę do szpitala i dziś dzień wariata a jeszcze remont robimy bo wiem hahah na ostani moment ale u nas zawsze ba wszystko jest czas. Strasznie się boje tego cc ale nie daje po sobie poznać co i jak ; (

Fazerkamm Mateuszek ma jeszcze 3 dni żeby się zdecydować na wyjście ;)

Iwonaimaja kciuki jutro za Anastazja masz odemnie i Adasia ;) Jednak mnie wyprzedziłas; )

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Gwiazda nie duś tego w sobie bo... się udusisz. To normalne że się boisz. Trzymam za was kciuki.
Mała w.piątek wazyla 2800 o której nie wiem mają mi dac znać
Na noc dają mi relanium bo się bardzo denerwuje myślę że jutro o tej godzinie już będę po

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
Już niedługo bedzie iwonamajaanastazja :-)
 
Do góry