reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Iwona to dlugo cie tam jeszcze potrzymaja? W takim j sytuacji to i dobrze bo w domu bys sie denerwowala a w szpitalu masz opieke caly czas :) ja mam dzis bole dosc mocne co jakis czas, odkad wstałam bylo ich z 4-5.. takze chyba macica sie przygotowuje :)
 
reklama
Needi - rusza się, ale słabo...może ma ospały dzień i dlatego bo bywało że ruszał się raz więcej raz mniej...brzuch mnie pobolewa od kilku dni jak na miesiączkę...teraz też..
ciśnienie mam już 140/90 i puls 110...

może nie ma powodu do paniki, ale jakoś się boję :(
 
Pauladabro, Doris - czekam na Wasze dzisiejsze wieści z wizyt u lekarzy :) Powodzenia!
Paula, dobrze, że masz dziś to wizytę...A leki na ciśnienie już jakieś bierzesz czy tylko dziś masz takie?

Od kilku dni, z dnia na dzień bardziej i bardziej boli mnie prawa pachwina, w ogóle promieniuje na całą nogę prawie, buuu!!

A takie twardnienie brzucha to stawianie się jego, to te przepowiadające??? Bo czasami mam, ale tylko to...
 
Pauladabro, Doris - czekam na Wasze dzisiejsze wieści z wizyt u lekarzy :) Powodzenia!
Paula, dobrze, że masz dziś to wizytę...A leki na ciśnienie już jakieś bierzesz czy tylko dziś masz takie?

Od kilku dni, z dnia na dzień bardziej i bardziej boli mnie prawa pachwina, w ogóle promieniuje na całą nogę prawie, buuu!!

A takie twardnienie brzucha to stawianie się jego, to te przepowiadające??? Bo czasami mam, ale tylko to...

Nie tylko dzisiaj wyjątkowo zawsze mam książkowe. Chyba sie za bardzo zdenerwowałam :(


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Właśnie ten czop to dla mnie zagadka...po ostatnim spotkaniu z Tarzanem miałam jakby śluz i wodnistą wydzielinę o zapachu żelaza, ale nie było krwi. Może to już to powoli odchodzi.
 
Pauladabro, wytrzymaj jeszcze chwilę, niedługo wizyta. Trzymaj się! Myślami jestem z Tobą, daj znać zaraz jak będziesz po, buziaki!
 
Sorki dziewczyny ze ostatnio sie nie odzywam ale wczoraj bylam na dniach gminy u kuzynki byl zenek i sie wybawilam :)
a dzis bylam na ktg i nic zero ;p czekamy dalej ale jestem tak spaica ze spala byl i spalaaaa
iwona bedzie dobrze zobaczysz :)
Mała w.piątek wazyla 2800 o której nie wiem mają mi dac znać
Na noc dają mi relanium bo się bardzo denerwuje myślę że jutro o tej godzinie już będę po

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jejku to chyba coś z cisnieniem bo ja tez senna. Rozmawialam z mama to mowila ze drzemke sobie strzelila bo nie mogla wytrzymac ;)
 
reklama
Do góry