reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Fazerkamm- Ty to jesteś szalona :D

Hehehe po prostu juz mam dosc i chce mieć synusia po drugiej stronie ;) nie zniose dluzej tego goraca..

Cześć Wam czytałam czytałam i nie bede komentować :)

Iwonaimaja ale super trzymam kciuki!!!

Wiecie co chyba odchodzi mi ten czop. Jestem przerażona bo dzisiaj był koloru brunatnego ;-( do tego co jakiś czas boli mnie brzuch jak na miesiączkę...wiem ze odejście czopa to jeszcze nie poród ale trochę sie wystraszyłam. Chyba sie wybiorę na IP zeby sprawdzić czy wszystko ok. U mnie za wcześnie na poród.. Dopiero skończyłam 35 tydzien ;-(

Powiem Wam ze po tym co przeczytałam to zastanawiam sie czy powinnam pisać w ogóle takie rzeczy...a generalnie czuje sie SWIETNIE! :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

Eeee tam Ryba.. pisz to na co masz ochote i nie przejmuj sie :) forum jest po to by sie wygadac, wyzalic, wesprzeć by nam choc troszke humory sie poprawily przez pisabie tutaj ;)

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć:)
Wreszcie oddech pogodowy, pada deszcz i niech pada ;)
Paula, marudź ile chcesz:)
Iwonaimaja, kciuki!!!
Iwona35, zbitą masz tę rękę? Bo chyba nie złamaną?

U mnie noc jako tako, brzuch pobolewa, wczoraj cały dzień się napinał. Każdego dnia czekam na więcej ;)
Spokojnego dnia!
 
Witajcie. Iwonaimaja ale super!! Zazdroszcze Ci! Paula nie stresuj sie. Nawet jakby w razie w cos było to juz jestes wysoko w ciazy takze nic sie malenstwu nie stanie :) z tym brzuchem to tez mnie tak boli i czop tez odchodzi a lekarz juz 1,5 tygodnia temu mówił ze maly bardzo nisko i szyjka krotka a jeszcze chodze, wprawdzie jak kaczuszka ale jednak ;) ja mialam nawet dobra noc, jedynie o 3 obudzil mnie glod i coraz czesciej tak ostatnio jest ale nie chce mi sie wstawac :p w srode mam wizyte i nie moge sie doczekac, licze ze ustalimy cos w zwiazku z cc ;)
 
Dziendobry
Noc minęła spokojnie, spałam jak dziecko [emoji5] super!
Teraz trzeba sie szybko ogarnac i jadę na badania
Jutro kończę 37 tc
Do terminu pozostało mi 24 dni
Tez co rano zastanawiam sie czy to moze dzis juz będę miała w ramionach mojego brzdąca? [emoji57]
Fazerkamm tez chce mowić "i like it" jak mnie skurczybyki wezmą w obroty [emoji106]
Iwonaimaja ale super juz jutro! Powiedzonka i zdrowia zdrowia zdrowia! [emoji108]



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Dzień dobry:):)

U Was też dzisiaj tak pochmurno?? Mogłam zerknąć wczoraj na pogodę i nie podlewać trawy bo widzę, że dzisiaj będzie padało cały dzień aleee na pewno jej to nie zaszkodzi :):)

Planów na dzisiaj nie mam... coś czuję, że będę leniuchować
 
Nieufna błagam podeslij tego deszczu do mnie zebym i ja miala oddech pogodowy.


Luckyjuly hehe teraz taka cwana jestem bo chce byc juz po ;)


Agula i tak i nie :) niby nic sie nie dzieje ale to nie oznacza ze za chwile nie mozesz zacząć rodzic :)
Ja w pierwszej ciąży ani razu nie mialam skurczow przepowiadajacych, brzuch sie nie stawiał, nic nie bolalo.. baaa 12h wcześniej synus byl wysoko, szyjka zamknieta dluga, czop nie odszedł itp :) tym razem tez mi czop raczej nie odejdzie tak cos czuje ;)


Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
witajcie.
nie spałam calą noc:-D:-D:biggrin2::biggrin2:
takiej burzy dawno nie było, aż się bałam żeby mi rodzić nie przyszło bo nosa z domu bym nie wyściubiła:oo::o:o
No to jutro Anastazja będzie z nami [emoji3]

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
ale super:)
Dzień dobry:):)

U Was też dzisiaj tak pochmurno?? Mogłam zerknąć wczoraj na pogodę i nie podlewać trawy bo widzę, że dzisiaj będzie padało cały dzień aleee na pewno jej to nie zaszkodzi :):)

Planów na dzisiaj nie mam... coś czuję, że będę leniuchować
U nas jest bardzo pochmurno, jest czym oddychać wiec dziś jest super:)
 
reklama
Kochane dziewczyny, wczoraj wieczorem próbowałam nadrobić zaległości w czytaniu forum ale niestety zasnelam..
Obudziłam się koło 2, miałam okropnie bolesne skurcze, aż mi łzy w oczach stawały, obok mnie spał mąż po drinku, który w niczym nie byłby mi w stanie pomóc. Zarabiscie..
Rano wstałam w tak paskudnym humorze, że najchętniej bym kogoś zagryzla. Humor poprawił mi widok w lustrze-kolejne ogromne, bordowe rozstępy które dołączyły do kolekcji na moim brzuchu.. Odwozac syna do żłobka spotkałam znajoma która opisała mi dokładnie ze szczegółami jak przebiega choroba jej teściowej ( daruje wam szczegóły) .

Powyższy opis to jest właśnie wynik moich przemyśleń na temat wczorajszej dyskusji na forum.. Tak, narzekam i owszem, czuję się jak ogromny zwierzak (którykolwiek, same możecie sobie dopisać). Uważam że forum jest od tego żeby móc sobie ponarzekac w gronie osób które mają podobne odczucia. I nie znaczy to że nie kocham swojego dziecka. Kocham, walczę o ciążę całe 9 miesięcy, dwójkę dzieci straciłam i ten ból nie jest mi obcy. Ale wstaje codziennie rano i cieszę się z każdego dnia, mimo tego że jestem ogromną swinia.
Sorry za ten długi wywód.

Iwonaimaja strasznie się cieszę, trzymam kciuki!!

Fazerkamm uwielbiam taki humor :-D

Iwona35 opis badania genialny, a jak lekarze twierdzą że ciąża donoszona, to może już niedługo przytulisz swoją dzidzie :-)

PS też pisałam tę epopeje z telefonu :-)

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry