reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Needi no właśnie chcialabym.. nawet podchody do Tarzana robilam wczoraj... pytam się Go "jak Maks zasnie to gdzie się spotykamy" a Tarzan na to "ja juz zasypiam, nie doczekam" ale spoko dzis Go zmotywuje do działania.. przypomne mu ze przytulanki z Tarzanem powoduja rozwieranie szyjki i porod moze byc szybszy a co za tym idzie moze nie poproszę o znieczulenie ktore u mnie kosztuje 200e hehe motywacja dla Niego jak ta lala[emoji14]
Swoja droga od poltorej godziny mam skurczybyki :D i like it[emoji14]:D

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie dziś :)

Napiszę tylko, że miałam "cudowną" nieprzespaną noc. :D

Dziś siedzę w domku...Nie musze wychodzić :)

Iwonka35- to Ty już możesz rodzić w sumie! Super! Jeszcze trochę i dzidziuś z Tobą
Fazerkamm- racja, w tym tyg są cesarki :) ale zleciałoooo!
Iwonaimaja- Kciuki!!!!!
 
Needi no właśnie chcialabym.. nawet podchody do Tarzana robilam wczoraj... pytam się Go "jak Maks zasnie to gdzie się spotykamy" a Tarzan na to "ja juz zasypiam, nie doczekam" ale spoko dzis Go zmotywuje do działania.. przypomne mu ze przytulanki z Tarzanem powoduja rozwieranie szyjki i porod moze byc szybszy a co za tym idzie moze nie poproszę o znieczulenie ktore u mnie kosztuje 200e hehe motywacja dla Niego jak ta lala[emoji14]
Swoja droga od poltorej godziny mam skurczybyki :D i like it[emoji14]:D

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
Nic tak nie motywuje faceta jak kasa:D
Te skurczybyki twoje to bolesne?

No to jutro Anastazja będzie z nami [emoji3]

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
Ojwj napisz coś więcej? O ktorej co i jak. Ale super. A ile waży z usg?:)
 
reklama
Cześć Wam czytałam czytałam i nie bede komentować :)

Iwonaimaja ale super trzymam kciuki!!!

Wiecie co chyba odchodzi mi ten czop. Jestem przerażona bo dzisiaj był koloru brunatnego ;-( do tego co jakiś czas boli mnie brzuch jak na miesiączkę...wiem ze odejście czopa to jeszcze nie poród ale trochę sie wystraszyłam. Chyba sie wybiorę na IP zeby sprawdzić czy wszystko ok. U mnie za wcześnie na poród.. Dopiero skończyłam 35 tydzien ;-(

Powiem Wam ze po tym co przeczytałam to zastanawiam sie czy powinnam pisać w ogóle takie rzeczy...a generalnie czuje sie SWIETNIE! :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry