reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
U mnie to tez termin z om ale dzidzia cały czas tydzien mniejsza wiec nawet bardziej nastawiam sie na 31.07 [emoji2]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Venicee, super wieści!! :)
Temat dla świeżo upieczonych mam zdecydowanie potrzebny, bo już mamy kilka mam i następna będzie za tydzien.. a potem to jedna z za drugą :)

Dziś latam jak głupia, bo nagle mam masę rzeczy do zrobienia. Do tego latam wkurzona, bo już jest człowiek zmęczony i najchętniej to by sobie odpoczął.. :(
 
Jak już tak piszecie o tych fryzjerach, manicure'ach itd to mam pytanie. Czy któraś z Was prostuje włosy? Szukam dobrego preparatu, żeby trochę ochronił włos i utrzymywał efekt. Mam teraz z welli, ale kończy mi się, a nie umiem już go nigdzie dostać...
 
Jak już tak piszecie o tych fryzjerach, manicure'ach itd to mam pytanie. Czy któraś z Was prostuje włosy? Szukam dobrego preparatu, żeby trochę ochronił włos i utrzymywał efekt. Mam teraz z welli, ale kończy mi się, a nie umiem już go nigdzie dostać...
ja mam z Joanny taki spray do prostowania, trzyma efekt i pięknie pachnie
 
Dziewczyny a ja mam inne pytanie. Czy wasze dzidziusie jak sie wiercą to tez uderzają wam tak jakby w szyjkę i wtedy jest taki ból chwilowy w pochwie? Tzn tak myśle ze uderza w szyjkę bo odczuwam wlasnie ból w środku...


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Dziewczyny a ja mam inne pytanie. Czy wasze dzidziusie jak sie wiercą to tez uderzają wam tak jakby w szyjkę i wtedy jest taki ból chwilowy w pochwie? Tzn tak myśle ze uderza w szyjkę bo odczuwam wlasnie ból w środku...


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

Ostatnio tak mam zwłaszcza podczas chodzenia :/ dodatkowo brzuch twardnieje, pewnie wszystko sie rozciaga :) ale ja sie ciesze bo moze przynajmniej obejdzie sie bez wywoływania, choc niech poczeka maly jeszcze ze 2 tyg :)
 
reklama
Cześć Wam,

czytam czytam co u Was i nie wiem co komu odpisać :D

Ja dzisiaj miałam prasować...ehe...nic nie ruszyłam, ale za to mam już wszystko uprane :) jeszcze tylko naszykuję sobie rzeczy do szpitala do uprania i zostanie prasowanie i spakowanie torby. Coś czuję, że przenoszę Bobasa i będzie problem z sn bo będzie za duży :(

U mnie dzisiaj takie piekące słońce że szok, mam nadzieję, że nie będzie burzy bo na wsi się boje...
Staramy się kupić autko ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie, trzymajcie kciuki żeby się udało :)

Co robicie na obiadek? ja chyba kotlety z kurczaka, ryż bo nie mam ziemniaków i surówka z marchewki z porem i majonezem...

Nie pamiętam kiedy dokładnie do Was dołączyłam, ale to było chyba ok 14-16 tyg a dzisiaj mam skończony 34tydzień, kiedy to minęło? szok....

Miłego dalszego dnia bez dolegliwości lipcowe brzuszki :)
Oj ja też miałam dziś prasować ale nie zdążyłam może teraz coś uprasuje...ale teraz muszę chwilke odpocząć bo się najadłam..
na obiadek mieliśmy zupę botwinkową i zrobiłam sałatkę warzywną tak żeby było co przekąsić na szybko:)
oj szybko zleciało, ja pamiętam moja radość listopadową jak zobaczyłam na teście drugą mega bledziutką kreseczkę:D
Witam się ja ;) Dxis proszę o mocne kciuki na 17:15 mam wizytę strasznie się stresuje idę się pakować w razie czego ;)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Daj od razu znać jak po wizycie:), masz czyjś nr tel czy ci wysłać:)
Ja mam na plusie juz 15:,(
a ja nie wiem ile przytyłam ,waga sie mi popsuła ale dla mnie to już nie ważna bo tak czy siak i tak mi jest cięzko,ubrać się to jest normalnie wyczyn
Dziewczyny a ja mam inne pytanie. Czy wasze dzidziusie jak sie wiercą to tez uderzają wam tak jakby w szyjkę i wtedy jest taki ból chwilowy w pochwie? Tzn tak myśle ze uderza w szyjkę bo odczuwam wlasnie ból w środku...


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
oj mam mam i to jest takie silne ukłucie aż boli.....
 
Do góry