reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Lizzy, mam Loton, termo spray, pięknie pachnie!! Dość małe, białe, opakowanie, ale wydajne.
Gwiazda, trzymam kciuki, napisz po wizycie co i jak.
Venicee, pozdrawiam, cieszę się, że już wychodzicie!
Pauladabro - chyba nie...

Ale się najadłam...Kładę się i czekam na porządne kopniaki!!!!!!
 
reklama
Veenice- super wieści! Już do domku! Czekamy na więcej info :)
Iwonka77- trzymaj się Kochana i daj znać
Gwiazda- jestem ciekawa za chwile poczytam :)
Julita- ostatnio o Tobie myślałam, jak się czujesz??

Ja dziś jakoś słabo się czułam :(
 
Veenice- super wieści! Już do domku! Czekamy na więcej info :)
Iwonka77- trzymaj się Kochana i daj znać
Gwiazda- jestem ciekawa za chwile poczytam :)
Julita- ostatnio o Tobie myślałam, jak się czujesz??

Ja dziś jakoś słabo się czułam :(
łoj ja to już ledwo się poruszam, na nic nie mam siły, ciągle mnie coś łapie, teraz do tych moich problemów z jamą ustną ustami językiem doszła opryszczka.
W dodatku coraz bardziej zaczynam bać się porodu:o:o:o:oo:
 
W poniedziałek pójdę na ostatnie badania zobaczymy czy moja anemia się zmniejszyła.
Ciągle jestem śpiąca no i czekam do 38 tygodnia i chcę urodzić naprawdę....choćbym się miała zadrzeć na tej porodówce!!!
i coś czuje że urodzę w niedziele (którąś)
 
Iwona kciuki zeby bylo ok. Aguka u mnie tez bardzo slabo. Jutro musze zostac pare godzin z 1,5 rocznyn siostrzencem. Alez nbie urzadzili dzien przed obrona ;)
 
reklama
Dziewczyny chyba odchodzi mi ten czop powoli. Nie jest zabarwiony krwią ani nic ale wydaje mi sie ze powoli odlazi. Jak tak powoli odchodzi to długo jeszcze moze byc do porodu? Needi a jak u Ciebie?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry