reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

KKasiulka sama wiesz że teraz są rzeczy ważne i ważniejsze, najważniejsze to dzidzilek w brzuchu bo największa kruszyna, reszta z czasem zapomni o niedogodnościach które musieliście przejść..

Ja po bierzmowaniu córki. MIejsce się znalazło ale na ławce wąskiej i bez oparcia- teraz leżę bo boli mnie dosłownie wszytsko. Mało tego wypadła mi plomba i to w zębie gdzie grzebała przy nerwie zanim zaplombowała:( Teraz nawet jak energiczniej noge postawię to czuje ból, przy takim bólu bez porządnego znieczulenia się nei da i teraz mam dylemat..czy wytzrymam do porodu z tym i oby szybko był, czy zaryzykowac znieczulenie i znowu plombować..

Ufff jednak miałam gości, teraz będę pewnie pokutować nockę bo za długo siedziałam [emoji53] boli mnie kość ogonowa centralnie, masakra

Ja prałam prześcieradło jak i wszystkie elementy pościeli, oprócz wkładu, to wietrzylam, pokrowiec fotelika tez prałam a wózek sie wietrzy.

Iwona35 to u mnie dzis ten sam dylemat, bo ząb zaczął bolec [emoji33] a tam juz jest "latane", bez znieczulenia to ja umrę u dentysty! Chyba wole poród niż dentystę bez znieczulenia
I co robić? [emoji20]
Ajć!

Dobrej nocy wszystkim brzuszkom [emoji5]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
A nie może wam na razie załatać lekarstwem?ll

Madziolina, tak, piorę i prasuję.
Ilona, tak jak dziewczyny piszą, jak w brzuch się nie uderzyłaś, Młody się rusza to ok.
Iwona7510 - też trochę na powietrze wystawiłabym :)
Dżudka, przytulam Cię do serducha, oby jutro był lepszy dzień!!
Kkasiulka, głowa do góry! Leków na ciśnienie w szpitalu nie bierzesz? Czy ja coś źle zrozumiałam? Jak w szpitalu miałam wyższe niż w domu, u Ciebie widzę mniej więcej takie samo. Wierzę, że Ci ciężko, ale wiesz, że to już niedługo. Jak takie będziesz miała to albo wywołają albo cc, tak myślę, no chyba, że jeszcze dadzą radę unormować. Trzymaj się!!!
Iwona, komputer wylicza średnią 4,6. Z dwóch półroczy na koniec roku 4. A ma wystawioną 3 już na ciemno. Idę chyba jutro do tej szkoły, bo nie wiem czy Mikołaj to załatwi. I to już nie chodzi o pasek, tylko o zasady oceniania, no jak tak można! Powiedziała mu, że ma 4 na koniec, że nie wie dlaczego w dzienniku jest 3, że zaraz to zmieni i echo :/ Paranoja! A z zębem? Chyba lepiej zaryzykować znieczulenie, a nie dają specjalnego dla kobiet w ciąży? No bo niech Cię jeszcze ząb zacznie boleć na porodówce to już w ogóle!
Asia - :D

Chyba, jak tylko trochę czopa odpadnie, to można jeszcze współżyć. No właśnie, o ile to czop :/

Dobrej i spokojnej nocy!
Ja też poszłabym do szkoły
Ja przed ciąża miałam czasem takie dziwne bóle. Trochę jakby duszności i ucisk w klatce piersiowej, a potem taki promieniujacy ból do kręgosłupa. Dowiedziałam się, że to prawdopodobnie nerwobole związane ze stresem :-) i często tak było, że właśnie pojawiały się w jakiś trudnych momentach.
No tak jak się stresowalam kiedyś to bolał mnie odcinek ledzwiowy. Teraz nie mam nerwów. Zastanawiałam się czy to nie ma związku ze skurczami przepowiedajacymi ale czemu zaczyna się od klatki piersiowej. A może coś źle śpię.

Dzień dobry!
W szpitalu pobudka o 5....nie mogę już zasnąć. Tu ciśnienie mam pieeeekne - 110/60! No w życiu Romana takiego nie miałam.
O! Właśnie słyszę mojego doktorka z dyżurnki, przyszedł sam się o mnie zapytać!
Teraz jak już spadło to tym bardziej nie chce tu być....
Wybaczcie, że tylko tak o sobie. Nadrobie Was w domu
No w ciąży z Martynką to samo miałam. Ciśnienie w szpitalu idealne. Ale to chyba i tak zostawią Cię min 2 doby żeby jeszcze poobserwowac.

Cześć dziewczyny
Piękny dzień się zapowiada u mnie. Sloneczko świeci. Jakas pościel mi tylko została do prania dla Mai to może popiore. Obiad mam z głowy bo gołąbki z wczoraj więc luz.
Miłego dnia
 
reklama
Dziewczynkom w szpitalach życzę zdrówka, pozostałym z dolegliwościami również!
Ja jak zawsze wstałam na śniadanie. Mam ostatnio taki apetyt, a jak dlużej nie jem to mnie ssie w żołądku... też tak macie? Bo nie wiem, czy mały potrzebuje, bo rośnie czy idzie w biodra:p

Spokojnegi Wszystkim!
 
Dziewczynkom w szpitalach życzę zdrówka, pozostałym z dolegliwościami również!
Ja jak zawsze wstałam na śniadanie. Mam ostatnio taki apetyt, a jak dlużej nie jem to mnie ssie w żołądku... też tak macie? Bo nie wiem, czy mały potrzebuje, bo rośnie czy idzie w biodra:p

Spokojnegi Wszystkim!
Weź mi się taka świnia włączyła że mi mąż powiedział że tym razem to chyba setki dobije. Oby nie miał racji
 
Mi jeszcze się lody włączyły to wczoraj przed samym spaniem jeszcze zarlam. A te gołąbki to mi nosem wychodziły ale jeszcze dożarłam u tesciowej bo miała imieniny.
Ja lody uwielbiam, na szczęście nie mam zapasów w domu i jadamy tylko "na mieście", więc przed spaniem nie wchodzi w grę... ale jemy też... i ogólnie jem dużo... heh... na wagę strach stawać :(
 
Ani mi nie mów. Ja już przekroczyłam zakładaną granicę, a więcej niż 4kg to już masakra chyba by była:p chociaż większość poszła w brzuch i cycki, no ale nie wszystko..,
 
Witajcie!!

Muszę Was docztać :) wstałam dopieroooo! Spałam do 9. Szok. Jestem ostatnio taka padnięta :( Tarzan co wieczór gotowy a ja nie mam sił :D nie wiem co to będzie :D

Kasiulka- super, że ciśnienie się unormowało
Needi- teraz możesz mi zazdrościć :D wczoraj na wadze u położnej przez tydzień nic się nie ruszyło :D myślę, że moje ciało ma już dość bo dobijam do 25kg.
 
reklama
Witam i ja!

U mnie też słonecznie, wyprałam ostatnie ubranka, ale teraz muszę poczekać, aż sąsiadka wstanie, żeby pożyczyła spinaczy, bo mi braknie :)

Kkasiulka, 110/60???? Wow!!Też takiego nie miewam. To Cię wypuszczą jeszcze :)
Iwona35, ja jeszcze raz do Ciebie, bo chyba coś pokręciłam, a Ty się znasz na tym widzę :D Jest ocena z pierwszego trymestru, z drugiego i ocena za cały rok w czerwonej ramce. To która będzie na świadectwie? Bo ta za cały rok jest ok...

Ja już po śniadanku, dopijam herbatę...Ja chciałam jeszcze z 1 kg przytyć tylko....
 
Do góry