reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Ja 12 na plusie i cos ostatnio waga stoi w miejscu juz ze 3tygodnie i sie zastanawiam czy to ok, czy ktoras z Was kojarzy jak to jest ile sie na tym ostatnim etapie powinno przybierac na tydzien? Czy nie 0,5 na tydzien?
 
reklama
Matko zaczynam sie stresować jak czytam ze wszystko macie juz zapięte prawie, ze na ostatni guzik, bo sama zaczynam byc w czarnej dziurze ;)

Dobrze, ze ostatnio mialam baby shower to przynajmniej mam duzo ciuszków i pieluch [emoji23]
 
Witajcie!!

Muszę Was docztać :) wstałam dopieroooo! Spałam do 9. Szok. Jestem ostatnio taka padnięta :( Tarzan co wieczór gotowy a ja nie mam sił :D nie wiem co to będzie :D

Kasiulka- super, że ciśnienie się unormowało
Needi- teraz możesz mi zazdrościć :D wczoraj na wadze u położnej przez tydzień nic się nie ruszyło :D myślę, że moje ciało ma już dość bo dobijam do 25kg.
Spadaj:mad:
Ja 12 na plusie i cos ostatnio waga stoi w miejscu juz ze 3tygodnie i sie zastanawiam czy to ok, czy ktoras z Was kojarzy jak to jest ile sie na tym ostatnim etapie powinno przybierac na tydzien? Czy nie 0,5 na tydzien?
Chyba 0,5 kg na dwa tyg. Sle to też zależy od dzidzi
Matko zaczynam sie stresować jak czytam ze wszystko macie juz zapięte prawie, ze na ostatni guzik, bo sama zaczynam byc w czarnej dziurze ;)

Dobrze, ze ostatnio mialam baby shower to przynajmniej mam duzo ciuszków i pieluch [emoji23]
Weź się dziewczyno za prasowanie:-p
 
Witajcie. Ja sie obudziłam o 6 i po 7 zasnelam jeszcze na chwile. I teraz czuje sie jeszcze gorzej :p jutro zacznie mi sie 36 tydzien i byle do przodu :) śniło mi sie wrocilam do pracy, ubralam spodnie brudne i bluzke na lewa strone, takze mila odmiana po ostatnich snach o porodzie i obronie ;)
 
Na razie jestem na etapie sprzątania mieszkania, dostalam jakiegos bzika, moze to juz syndrom wicia gniazda [emoji56] cora byla wywoływana po terminie, wiec moze mi w psychice utknęło, ze jest czas, choc wiadomo, ze kazde dziecko jest inne ;) teraz szyjka sie skróciła do 2cm mam nadzieje ze młody nie bedzie chciał czekac do terminu:)
 
Ja za to mam dziś ambitne plany! Posprzątam szafy i poukładam wszystko iiiii spakuję torbę :D

Mam dziś kryzys i nic mi się nie chce. :)
Julka- mi też non stop śnił się poród i studia. Śniło mi się, że dałam na imię małej nie Anna a Nadia :D nie wiem dlaczego.
Qretka- Ty chociaż wiesz ile szyjka ma a ja żyję w niewiedzy
 
reklama
Do góry